Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudtok tanácsolni, ha a...

Mit tudtok tanácsolni, ha a piros ruha megfogta a fehéret?

Figyelt kérdés
Alapvetően sötét színű ruhákat mostam, de az egyik feherneműmben van fehér rész is és én együtt mostam az újonnan vett piros bluzommal, ami eléggé befogta. Mit tanácsoltok, mivel tudom újra azt a részt fehérre varázsolni?

2019. dec. 30. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ecetes ollóval... Szerintem tekintsd úgy, hogy fehérnemű, alapvetően nem nagyon látják.

De megpróbálkozhatsz mosószódával vagy fehérítővel, de akkor meg a piros fakul ki. Illetve vannak nagyon erős mosószerek (márkás, pl. az amelyik a mesebeli hercegnő nevét viseli), azok is hasonlóan hathatnak.

2019. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Folttisztító só megér egy próbát.
2019. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sokat tudsz tenni, én a pirosakat mindig külön mosom. Idővel kicsit fakul, ha nagyon csúnya, így jártál, dobd ki.
2019. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb használj színfogó kendőt. Én már csak azzal együtt mosok!
2019. dec. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak az a fehérmenű van rajtad az utcán vagy a munkahelyen, akkor cselekedni kell!
2020. jan. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!