Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A septum pc helye mennyi idő...

A septum pc helye mennyi idő alatt nő be?

Figyelt kérdés

2019. dec. 31. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon gyorsan.. nekem pl egy hetet volt bent, aztán ki akartam cserélni (tudom, nem kellett volna még, illetve lehet nem nekem, nyilván nem gyógyult még be rendesen) de addig-addig bénáztam vele, hogy egy idő után át sem ment már :D

Páromnak ennél sokkal tovább volt bent, de miután kivette szerintem 1, max 2 nap alatt beforrt

2019. dec. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

1 ev utan nem forr be

Vagyis nekem

2020. jan. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég rég megvan már, ha hetekig nem hordom, se nő be. A leghosszabb idő fél év volt, hogy nem hordtam benne ékszert, de nem nőtt össze.

Tehát ez attól függ, hogy mennyi ideje van meg. Ha régóta (több éve) akkor nem fog. Ha csak pár hete, akkor gyorsan összeszűkülhet annyira, hogy ne tudd visszatenni.

2020. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az előzőeket. Az enyém 5 éves, ha nincs bent, sem forr össze. Friss szúrás igen. Szerintem olyan fél-egy év kell neki, hogy megmaradjon.
2020. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!