Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem merem levágni a hajam?

Nem merem levágni a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 23 éves srác vagyok és rengeteg kellemetlenséget okoz a hajam. Nagyjából hetente -kéthetente kell vágnom És rettentő macerás hogy a fejem tetején meg hagyom és körülötte körbe nyírom. Nyilván az azonos hosszúságú lenne a legegyszerűbb de mivel minden fele már így megszoktak ezért attól tartok utána kiröhögnének. Tudnátok valami tanácsot adni hogy hogy lépjem meg?
2019. dec. 31. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A változás állítólag jót tesz. Igyál 2 felest vagy 2 pohár pezsgőt és uccu neki. A haj vissza nől. Te meg fiú vagy, nem kéne hogy cikizzenek érte.

De minden csoda 3 napig tart. Aki utána pofázik, mondd meg neki, hogy be lehet kussolni.

2019. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát csak tudod ha hirtelen megváltozik az ember külseje egyből céltábla lesz. Valahogy el kéne engednem mások véleményét .
2019. dec. 31. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahj, hagyd már. Egyik évben én is levágtam, max 5cm maradt, pedig én lány vagyok :D

Kb fel napig volt téma, sokan mondták ,hogy jól is áll. Hajrá, ez csak haj, vissza nő :)

2019. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Oviban, meg általános suliban foglalkoznak ezzel maximum... felnőtt emberek nem...
2020. jan. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A következő nyírásnál végigtolod a nullásgépet az egész fejeden, aztán borotvával tökéletesíted a végeredményt. Ennyi. A többi miatt ne aggódj, kopasznak lenni nagyon király. Én már 5 éve megléptem, és semmi pénzért nem változtatnék már ezen.
2020. jan. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolkozz, és utána told le. Valóban 1-2 sör segít, nyugalom, chill, feeling, egy sóhaj, benézel a tükörbe, és gép ON :D Nem kell rögtön kopasz, optimális megoldás először egy 3-4-5 mm. Aztán ha tetszik, akkor mehet tovább, mint ahogy már előtte is írták :D
2020. jan. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy mondás, hogy minden csoda 3 napig tart. Egy ideig megnézik majd, hogy más a frizurád, egy-két ember lehet, hogy mondja is, hogy tetszik neki vagy nem, aztán megszokják. Szerintem ne igyál semmi olyan dolog miatt, ami stresszel jár számodra, mert az alkoholra való rászokásnak ez is lehet az egyik útja.
2020. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14 évesen megnövesztettem a hajam, régóta olyan volt. Azután részegen jött az ötlet, és mint egy bolond össze vissza levágtam. Valószínűleg azért is, mert öregebb vagyok nálad, de nagyon nem izgatott, csak másnap ki kellett igazítani 😉 vissza fog nőni, bár ahogy nézem magam így, az idő vasfoga felül is kezd belém marni🤟
2020. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!