Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leesett kb 1,6 méter magasról...

Leesett kb 1,6 méter magasról laminált padlóra az automata Seiko órám. Lehet emiatt valami baja, mennyi erre az esély kb?

Figyelt kérdés

7S26 szerkezetű, ránézésre továbbra is szépen jár. Tudom, van benne egy rezgéscsillapító, hogy ne törjön el a tengely, meg jobban bírja a rázkódást. Ennek ellenére aggódok, hogy valami baja eshetett a szerkezetnek.


Dátumot meg napot váltott az éjszaka során, tehát ez se törött el.



#óra #SEIKO #automata óra.
2020. jan. 2. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet. Ha biztosra akarsz menni, vidd szakszervízbe!
2020. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz... Úgyis megyek ma Bajcsy fele, ott a Seiko butik, megkérdezem ott.
2020. jan. 2. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Laikusként: ha egy órának baja esik akkor nem, vagy pontatlanul jár. Én nem aggódnék.
2020. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem ennyire egyértelmű. Nagyon sok alkatrészből áll ez az óra és nem mindegyik sérülés észrevehető műszer, vagy akár szétszerelés nélkül. Nekem se műszerem, se szakértelmem nincs. Működik, de nem tudhatom, hogy elgörbült-e valami tengely bent, megrepedt-e valami kő, vagy ilyesmi. Lehet az is, hogy moet hibátlannak tűnik, aztán valamikor elmozdul a jövőben valami, ami most tört el, aztán megáll.
2020. jan. 2. 13:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Bementem a Seikoba, feldobta egy timegrapherre, és megdícsért, hogy milyen pontosan jár, biztos vigyázok rá 😅 Mázlim volt.
2020. jan. 2. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!