Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony lábú lányok/nők,...

Vékony lábú lányok/nők, hogyan reagálnátok, ha leszólítana egy idegen az utcán, megdicsérné a szép, karcsú alakotokat, és megkérné, hogy lemérhesse centivel a combotok kerületét?

Figyelt kérdés

Megengednétek neki?

Mi lenne a különbség, ha egy másik nő, egy férfi, vagy ha egy pár (férfi-nő) kérné ezt tőletek?



2020. jan. 5. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Rendőrt hívnék mert egy közveszélyes elmebeteg zaklat.
2020. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Kiröhögném es otthagynám
2020. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Rendőrt hívnék rá, mert elmebeteg.
2020. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

De neked ez a beteg agyadban hogy jelenik meg? Megszólítasz egy nőt, az MEGÁLL, mosolyog, és eléd teszi a lábát?


A valóságban meg sem áll a nő, hogy meghallgassa a fétisedet, eljátssza, hogy nem lát, és megy tovább.

2020. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Mikor értitek már meg,hogy egy idegennel semmit sem. Max megmondom hány óra, de ezen kívül semmit! Viszont teljesen életszerűtlen a szituáció,mert ilyet úgysem merne kérni senki,még te sem, csak itt írsz ki ilyen hülyeségeket.
2020. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez többtényezős, de ha tegyük fel nem kell nekem annyira ez a csizma (kényelmetlen, elkopott stb), viszont 20-ért tudok venni jobbat, akkor adja ide a 20-ast, megveszem az újat a régit meg vigy aztán tőlem bele is verheti.
2020. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
26%

Szerintem semmi gáz nincs abban, ha egy lány szereti magát más lányokhoz hasonlítani, és így más lányokhoz odamegy, hogy méréssel is dokumentálja.


Ha lány lennék, én megengedném.

2020. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Egy ujabb strici probalkozasa. Kosz ,nem. Ertelmesebb munkam van.
2020. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Elrohannék!
2020. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Bocs, ha félreérthető volt. Itt nem egy perverz állatról van szó, hanem egy testképzavaros lányról, aki nem hiszi el, hogy van olyan vékony a combja, mint egy másik vékony nőnek, akit lát az utcán. Emiatt szerettem volna segítséget kérni.
2020. jan. 5. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!