Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zavar ha egy lány sok ékszert...

Zavar ha egy lány sok ékszert hord?

Figyelt kérdés

Nem a pasik miatt hordom, hanem mert nekem tetszik, csak véleményt kérdezek (:


Mindig hordok egy dupla láncot (egyik rövidebb, másik hosszabb), mindkét fülemben van 2 lyuk az elsőben egy kicsi karika fülbevalót, mögötte egy szívecskéset hordok. + a bal fülemben van egy helix.

A bal kezemen 3 gyűrűt (ebből kettő nagyon kis szolid, vékony) a jobbon 1-et hordok plusz még van egy karperecem.

Ez szerintetek túlzás? anyámék szerint csúnya így...de én szeretem a sok ékszert.

(nem vagyok roma)


2020. jan. 5. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2020. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha neked így tetszik az összkép, akkor senki kedvéért ne spórolj belőle, és ne érdekeljen mások válasza.
2020. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
+Visszatérve arra, hogy zavar-e? Egyáltalán nem. Habár negyedennyit sem viselek (nő vagyok), én is szeretek egyszerre több nyakláncot (choker + hosszabb, medálos láncok), vagy egy nagyobbat és feltűnőbbet, illetve lógós fülbevalókat, hajékszereket, nagy méretű gyűrűt viselni, mert extrém stílusom van.
2020. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2020. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 45 éves vagyok.

AMikor olyan 15-18 éves lehettem nagy divat volt, hogy sok ékszert viseltünk. Nekem minden újjamon volt gyűrű, volt amelyiken kettő is. ( mind ezüst vagy arany) Nagykláncból akkor az ezüst láncokat imádtam, és volt vagy 6 lánc a nyakamba. Karperec is nagy divat volt, főleg azok a színes műanyag karperecek.

Ilyenek:

[link]

Ezekből a lányok jó sokat viseltek. Én is viseltem de abból nem sokat, mert én óra mániás vagyok. Fülbevalók is minél extravagánsabb annál jobb. Nekem 15 évesen a bal fülemben 4 lyuk van, a jobb fülemben 2. Mindegyikben volt fülbe való-

Meg ott voltak az elmaradhatatlan kitűzök. Ebből is minél több annál jobb.

De akkor ez volt a divat.

Ma inkább a "kevesebb is néha sok" divat van.

Ma inkább kevesebb ékszert viselnek.

Ma én is szelidebb lettem. Csak 1 aranylánc van a nyakamban egy szép medállal. Csak 2 fülbevalót hordok, bár a többi lyukba is tehetnék, de nem teszek. Karkötőt nem hordok. 1 bross kitűzőm van.Gyűrűm 3 van csak. 1 karikagyűrű. 1 zöld smaragdköves gyűrű (ez volt az eljegyzési gyűrűm), és 1 egyedi készítésű spirlágyűrű apró gyémátkövekkel.

A többi ezüst, arany ékszerek, és a rengeteg bizsuk amik 80-as évektől megvannak egy ládikában vannak a padláson-

2020. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, én imádom a 80-as évek divatját, főleg ami amerikában ment a rock zene kedvelők között-a zenei stílusom is ilyen, ezért proóbálom máramennyire leutánozni (:

Nekem így tetszik, csak félek, hogy néhány embernek sok vagyok:D

de köszi a válaszodat :)

2020. jan. 5. 17:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha neked így tetszik, akkor ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak. Tudod írtam, hogy 80-as években a sok ékszerviselés volt a divat. De hidd el, akkor is voltak olyan emberek akik nyíltan kritizáltak! Tudod hányszor megkaptam én is, hogy úgy nézek ki mint egy karácsonyfa?? .) Nem érdekelt.

Egyszer élsz. Fiatalabb már nem leszel. Csináld azt amit szeretnél, ne mások mondják meg..:)

Bevallom bár kevés ékszert viselek, de néha rámtör a "lázadás" és van amikor olyan ékszert viselek amin meglepődnek. Én meg nevetek, hogy mennyire kiakadnak.

Ne érezd kínosnak magad.

2020. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rosszul tetted fel a kérdést.


Téged zavarna, ha olyan pasival kéne összejönnöd, aki bele akar szólni a kinézetedbe, és el kell nyomnod miatta valamit, ami nagyon tetszik?

2020. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!