Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék hélix piercinget....

Tkinga2000 kérdése:

Szeretnék hélix piercinget. Mik a tapasztalatok? Mennyire fáj stb.

Figyelt kérdés

2020. jan. 5. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem összesen van 3 helixem, 3 conchom és egy tragusom. A helix volt a legrosszabb, mind gyógyulás ügyileg, mind fájdalmilag. De ezen se kell beparázni, mert a helix szúrása sem fájt nekem, csupán ha a többihez kéne hasonlítanom, akkor ez volt a legrosszabb. :) Az egyik helixem a szúrás után kb. fél évig szinte folyton fájt, stb, de utána jól lett, azóta sincs semmi probléma vele. De az egyik helixem pl. 2 hónap után már jó volt, és azelőtt sem gyulladt be, se semmi, csak érzékeny volt még. De én a piercingszúrásra mindig azt mondom, hogy nem is az, hogy fájdalmas, csak furcsa, kellemetlen érzés. Szokatlan. De ha bevered a kisujjad az ágy szélébe, az sokkal jobban fáj szerintem. :) Ha rendesen kezeled, akkor jól lesz.
2020. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. jan. 6. 15:47
 3/3 anonim válasza:

Két helixem van és én amikor csináltattam akkor nekem lőtték a piercinget és azt ajánlom hogy azt te KERÜLD EL. Piercinget csak szuratni érdemes, ugyanis a lövés sokkal jobban roncsol és úgy még sokkal lassabban fog gyógyulni a piercing.


A fájdalom a szúrásnál teljesen kibírható és nem tart sokáig.


Viszont a helix nagyon lassan gyógyul és gyakran begyullad ha egy picit is piszkálva van, vagy ha beleakad pl a ruha nyaka.

Én a helixemet már 1 és fél éve csináltattam és még mindig nem gyógyult meg teljesen, de olvastam olyat, hogy annak a gyógyulása akár 2 évig is eltarthat.


Fertőtlenítésre az Octenisept-et ajánlom, illetve ha begyullad akkor a kamilla nagyon gyorsan meggyógyítja.

2020. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!