Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúként mit tehetnék az...

Fiúként mit tehetnék az ellen, hogy ne legyek csúnya?

Figyelt kérdés
Csúnya az arcom, mármint a formájára értem. Tükörben még okénak mondom magam, de képeken valami iszonyatosan csúnya, ferde, bamba a tekintetem. Eddig se volt önbizalmam, de mindig egyre lejjebb megy ha arra gondolok, hogy így látnak az emberek engem. Nincs kedvem létezni sem, főleg úgy, hogy nem csak ilyen hibáim vannak testileg.

2020. jan. 12. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
legyél gazdag és akkor nem számít a külső
2020. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Kérd ki egy plasztikai sebész véleményét és kezdj el gyűjteni rá.Ha ennyire zavar,hogy lerombolja az önbizalmad és elmondásod szerint nemtudsz igy élni akkor sajnos nincs más megoldás.

Mennyire vagy csúnya?Lehet nemis vagy az csak testkép zavarod van.

2020. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kép?
2020. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Jézusom nehogy plasztikai műtétben gondolkodj, sokkal hasznosabb dolgokra el tudod költeni azt a sok százezret 😊

(ezt kicsit sokáig gépeltem szóval bocsi ha közben érkeztek válaszok amik egyeznek vele)


- figyelj oda a külsődre, higiéniádra, fektess bele nyugodtan több energiát, mint amennyit 'pasisnak'tartasz. mindig legyél ápolt, jó illatú, öltözz fel normálisan. aki csúnyának látja magát az hajlamos ehhez a szerephez öltözni és elhanyagolni a kinézetét, pedig a ruháidat, ápoltságodat sokkal hamarabb észrevenni, mint azt hogy mennyire szimmetrikus az arcod. változtass hajviseletet. ha az arcbőröd nem tetszik, arra is kismillió krémet lehet kapni.

- kiszedhetnéd a szemöldököd például, az nagyon sokat dob az arcformán. persze nem kell lányosan vékonyra, csak alakítsd formára

- szemüveg esetleg? más lesz tőle a tekinteted és kisebb az orrod, ha azzal is gondod van

- amúgy a sminkelés sincsen megtiltva. a kontúrozással iszonyú sokat lehet változtatni az arcformádon. és amúgy nagyon sok fiú csak akkor ismeri fel a sminkelt arcot, ha az vörös rúzst jelent, szóval simán felkenheted úgy hogy ők észre se veszik. próbálgasd otthon, ha van hozzá kedved

- figyelj oda a testtartásodra

- kezdj el sportolni, tényleg magabiztosságot ad, és ha kockahasad nem is feltétlenül lesz, jobb kiállásod biztosan

- de ami szerintem a legfontosabb, hogy legyél érdekes személyiség, barátságos, kedves a lányokkal, legyen veled jó beszélgetni. ha valakinek a személyisége szimpatikus akkor kivétel nélkül mindig szebbnek fogják látni egy idő után az emberek. ne engedd magad belecsúszni a depressziós csúnya fiú szerepkörbe, ne legyél bunkó, ne gúnyolódj a szép külsejű embereken. ezek sokkal taszítóbb tulajdonságok mint akármilyen arcforma.

2020. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz testi hibák alatt?
2020. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az állszerkezetem miatt elcseszett a fejformám, de a megfelelő szakállfazon megtalálásával rengeteget sikerült rajta javítani. Hasonló hatást lehet elérni egy jó frizurával.

Amúgy a fotókon a kontraszt, felbontás, stb. összjátékaként más vonások kapnak hangsúlyt, mint a valóságban. Biztos neked is van olyan ismerősöd, aki bár nem egy szépség, mégis szinte mindig nagyon jó fotók születnek róla.

2020. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!