Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek a hosszabb vagy...

Valaik818 kérdése:

Lányok nektek a hosszabb vagy rövidebb, de nem az a nagyon rövid hajú fiuk tetszenek jobban?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem tudja eldonteni hogy milyen hosszúra vágassam. Most a szemem aljáig ér és hatra van fésülve elől hátul is. Minden képpen vágatni szeretnek belőle csak nem tudom mennyit. Legyen rövidebb és előre felé állítva?(1* link az első kommentbe)

Vagy közepes hosszúságú legyen és hatra fele fesulve?(2* link az első kommentbe)



2020. jan. 13. 22:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Mégsem tudok ide linket tenni. Akit érdekel milyen hajrá gondoltam a fenti szövegben az írjon privátba és ott eltudom küldeni
2020. jan. 13. 22:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a simára borotvált kopaszok tetszenek.
2020. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a hosszabb, egyértelműen, de a barátom sosem hagyja meg hosszúra, mert ő nem szereti, vágasd olyanra, ami neked tetszik! Bár gondolom már voltál fodrásznál azóta.
2020. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!