Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Molettebb lányok/nők! Ti...

Molettebb lányok/nők! Ti hogyan szőrtelenítitek a puncitokat hatékonyan és könnyedén?

Figyelt kérdés
Mióta meghíztam sajnos már nem megy olyan könnyen a borotválás odalent:/ Sokkal több időt vesz igénybe, és elég körülményes, hogy mindenhol sikerüljön szépen szőrteleníteni. Valakinek valami klassz megoldása van? Gyantáztatni nem szeretnék, és úgy tudom a szőrtelenítő krémeket nem lehet ott használni. Próbáljam meg tükör segítségével a folyamatot?

2020. jan. 14. 05:28
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Nekem a barátom segített annó...
2020. jan. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
19%
Én megcsinálom neked
2020. jan. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Fujjjj fogyj le es ennyi
2020. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Fogyj le és máris könnyebben fog újra menni.
2020. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Mi az hogy "fujj"?

Mi fujj benne?

Ez is egy testalkat, lehet igazan szep is. Pláne nem tudod miert ilyen a kérdező.

Azert ne tekintsük mar a teltebb/moletebb nőket ugy mintha ufók lennének

2020. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Ezt az a borotválós perverz írta ki...be ne dőljetek.
2020. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Komolyan nem gyanús, hogy hajnali ötkor ezen rugózik egy lány (férfi)?
2020. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Használj elektromos borotvát azzal sokkal könnyebb. Vagy otthoni végleges szőrtelenítő gép vásárlása. Viszont szerintem a gyanta a leghatásosabb. Havi 1x rászánsz egy estét otthon, hideg veet gyantacsíkokkal nagyon jól meg lehet oldani, ha előtte leradírozod a területet, pl egy testradírozó kesztyűvel és egy intim mosakodó segítségével. Aztán pedig ha végeztél egy intim krém használatával ápolod a területet.
2020. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!