Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha férfi létemre mindkét...

Ha férfi létemre mindkét fülemben fülbevalót hordok b+zinak gondolnak-e?

Figyelt kérdés
Mennyire b+zis ha mindkét fülemben van fülbevaló?

2020. jan. 22. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Eléggé. Ilyenkor egy szakemberben már felmerülne a kérdés, hogy miért érzed szükségét annak, hogy úgy nézz ki, mint az anyád.
2020. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan!

Én legalábbis biztosan annak nézek minden fülbevalóst, aki nem nő!

De FÉRFInak semmiképp sem!

34/F

2020. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
2008 korul meg divat is volt, de 2020 van, csak annyira neznek hulyenek mint ha en most bundesliga seroval maszkalnek az utcan. Szoval elegge.
2020. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm akinek van és alapból annak tartanám, de neki nagyon jól áll
2020. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon tetszik. Imádom hordani. Jól érzem magam.
2020. jan. 22. 11:40
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Figyi, ha neked tetszik és jól erzed magad vele, miért érdekel masok véleménye? Személy szerint nekem sem tetszik a fülbevaló a ferfiakon, de tuti nem szólnék meg senkit, ha neki tetszik. Ez a te saját döntésed, ha valakit zavar ne nézze. :))
2020. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szerintem van olyan férfi akin nem néz ki rosszul a fülbevaló. Sőt nekem kifejezetten tetszik. Ha jól érzed magad akkor nyugodtan hordd!
2020. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Nyugi, manapság már mindenért /és bármiért, illetve az ellenkezőjéért is b@ zinak nézik az embert.


Holott a ténylegesen meleg férfiak is ugyanúgy különböző stilusúak, mint a hetero társaik, van köztük öltönös is, meg fülbevalós is, meg hétköznapi "szürke" srácok is...


Szóval ez az egész semmi másról nem szól, mint buta, üres előitéltekről.


Magam részéről egyébként a fülbevaló egyedül a néger pasiknak áll jól és férfiasan, akár 1, akár 2 van belőle. A fehérek csak linknek tűnnek tőle (de nem b@ zisnak)

2020. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztem ma már nem divat ez, nekem nőként nem tetszene az tuti. Max egyik fül, azt még elviselném.
2020. márc. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha négykézláb jársz és közben mondod "múúúú", akkor akár tehénnek is gondolhatnak.
2020. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!