Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kis mellű csajokhoz társul?

A kis mellű csajokhoz társul?

Figyelt kérdés
A kis segg is?
2020. jan. 25. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
A kis mellű lányokhoz tapasztalataim szerint nagyrészt sokkal jobb segg társul mint a nagymellűekhez,amit talán azzal magyaráznék hogy a kis mell alapból okoz egy olyan komplexust ami miatt az illető pl edzeni kezd “akkor legalább hátul ne legyek lapos”alapon. Persze ez nem törvényszerű,de aki elől is hátul is jó az kapja be. :(
2020. jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akiket én láttam kis mellyel(átlagos lányok nem sportolók) ők alapból vékony, filigranabb alkatúak. Emiatt tűnhet úgy, hogy jobb a segge, mint egy nagyobb darab esetleg elhízott lánynak. De láttam olyat is, hogy lapos volt a segge is.
2020. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem szereten a fitnesz segget!

Inkább a pálcika forma csajok jönnek be!

2020. jan. 25. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:

INkább a jó s.gg társul hozzájuk általában.


De ezt nem lehet így kategorizálni.

(Általában a nagy mellű nőkön több a zsír, több van köztük kövér is, és akkor lent is híznak. De! Attól mert valakinek kis melle van, még nem jelenti, hogy nem hízhat. Viszont mégis kevesebb a kismellű elhízott. Viszont a hátsó mérete sem meghatárohzató így... Azért egy kis mellű nagyobb eséllyel csinosabb, mint egy nagy mellű.)


Viszont ha a pálcika csajok jönnek be... Hát ránézésre meg tudod állapítani... Ha nem domborodik sehogy a nadrágja hátul, akkor nyilván lapos van neki... Ilyen egyszerű.

2020. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem feltétlen. Nekem is kis melleim vannak, meg nagy seggem pl. Ahogy sok nagymellű lánynak is lehet pl. kicsi a feneke
2020. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😉
2020. jan. 25. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!