Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mellém méretét örökölhetem...

A mellém méretét örökölhetem anyukamtól?

Figyelt kérdés
Anyukám mellé elég kicsi és kicsit aggódom hogy az enyém is az lesz.
2020. febr. 3. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamáidra is hasonlíthatsz, mi több, az ő anyukájukra, vagyis a dédikre is.
2020. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Sőt apai ágról is örökölheted azt a gént ami ezért felel. De ük szülők jegyei között ez is ott lehet. Ismerek olyat akinek az anyukája eléggé telt keblű hölgy, nem túlzok, hogy kb mint egy dinnye, persze enyhén duci is. A lánya meg olyan mint egy simára gyalult deszkalap.

De olyat is tudok akinek az anyukája nem igazán formás, de a lánya eléggé fejlett.

2020. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló köszönöm. Akkor nem aggódok annyira.
2020. febr. 3. 21:31
 4/8 anonim válasza:
78%
Anyukád nem mondta, hogy ne aggódj (fiacskám, neked nem is állna jól a nagy mell)? :D
2020. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

És tessék már mondani kisasszony, mi lenne velem, ha nem lennének kis mellű nők ?

Én pont az ilyeneket kedvelem és szerencsére találtam is egyet magamnak.

Általában a kisebb cici kisebb fenékkel is párosul és az a másik gyengém.

Úgyhogy majd csak figyelj, mikor 40 éves leszel, a tied még lehet, hogy formás lesz, míg a nagyobb ciciseknek már bokáig ér.

Amúgy meg nem lehet tudni kinek milyen lesz.

A szomszédban is volt egy fiatal lány, olyan volt, mint a deszka, most meg ki van kerekedve.

2020. febr. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

Ahol a méret a lényeg, az a Godzilla-film.

Én spec inkább vagyok minőségi mint mennyiségi érdeklődésű.

2020. febr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kismellű ismerősömnek van két lánya. Az egyik D kosár, a másik A kosár alig. :D Kiszámíthatatlan, hogy ki kitől és mit örököl.
2020. febr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán örökölhetsz apád családjából is bögyöket, ne aggódj.
2020. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!