Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A brasty.hu oldal megbízható,...

A brasty.hu oldal megbízható, eredeti parfümöket küldenek?

Figyelt kérdés
[link]

2020. febr. 4. 08:09
 1/5 gyula1971 ***** válasza:

Igen,ez megbízható,az admin a Kriszta,másik webáruházat is vezet.

[link]

2020. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
43%

Nem az, HAMISÍTVÁNYOKAT küldenek. Mind az órák, mind a parfümök olcsó REPLIKÁK, féláron.

Mit gondolsz egy 80-100.000 forintos órát ők adnak 30-ért. A képek eredetiek, a parfümök nem, ahogy az óra sem, olyat a józsefvárosin is veszel...


Meg légyszi, ne támogassátok őket! Mellesleg a cég Csehországban van bejegyezve, szóval feljelenteni se tudod őket!


Magná a weboldalon is látszik, hogy kamu.


Parfümök, ilyet nyomattak be egy vásárlónak, hogy bocsi hiányzott az egyik illatanyag, ezért 70 %-át adtká vissza neki...


Meg a mi a f....sz?? Ha eredeti parfümöket forgalmaznának, nem ők keverik, hogy hiányzik az egyik illatanyag, csak ha hamisítvány. Az órákon is látszik...


BE NE DŐLJETEK ENNEN! CSALÓK!


A pozitív értekeléseket vagy maguk írják, nagyrézsét tuti, vagy olyan hülyék az emberek, hogy beveszik, hogy a hamisítvány eredeti..

2020. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én eredeti parfümöt kaptam onnan,es nemcsak bemeseltem magamnak, hogy eredeti, hanem tudom, hogy az, mert már máshonnan is volt ugyanilyen parfümöm.
2020. jún. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gyula1971 ***** válasza:
Én is eredetit kaptam,de él a 15 napos visszavásárlási garancia online rendelésnél.
2020. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Habaen válasza:
Nem! Egy hete rendeltem tőlük egy 40e forintos parfümöt, helyette egy jóval olcsóbb kiadást küldtek ugyan ebből a márkából, és az bizony hamisítvány volt! 8 éve használom ezeket a illatokat. Nem eredeti parfümöt árulnak!
2023. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!