Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek a három közül ki a...

Nektek a három közül ki a legcsinosabb/legszebb?

Figyelt kérdés

Alena:

[link]


Alexandra:

[link]


Anna:

[link]


Légyszíves írjátok le a korotokat és a nemeteket.


2020. febr. 6. 23:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Rangsort is állíthattok! :-)
2020. febr. 6. 23:04
 2/10 October15 ***** válasza:
69%
Esetleg ha 3 konkrét képet [ahol azonos korúak kb] raknál be... mert műkorcsojázni nem 18 évesen kezdesz és leeeeeeeehet 28 évesen nem rangsorolnék 12 éves lányokat. :D
2020. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Egyik sem szép. A legkedvesebb arca Alenának van. Olyan kis bájos arcú. Ha a kiló vakolat sminket levesszük akkor Alexandra úgy nézne ki mint egy tanyai kislány aki hízásra lesz hajlamos.

Anna is kedves arcú, de rajta látni, hogy egy kis beképzelt királykisasszonyka.

2020. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Direkt nem konkrét képet raktam be, mert az szerintem nem igazságos, ki mit tart ugyanis előnyösnek egy fotónál. És tudom, igen, ők még tinik. 15 évesek. De attól lehet már szerintem úgy tekinteni rájuk, hogy melyik a legszebb stb.
2020. febr. 6. 23:10
 5/10 October15 ***** válasza:
74%

Okay de 1-2 képen pl Alexandra már iiiiiiiiiiiiiiigen neccesnek tűnik. :D Mármint Oh de cuki...... oh 12.... hello biztosúr, nem úgy értettem.... XD


1.: Anna/Alexandra [a képtől és attól függ hogy mennyire akarom lecsukatni magam]. :D

2.: Alena


Amúgy smink nélkül nem hiszem hogy olyan eszméletlenül átlag fölöttiek lennének [így sem amúgy] viszont mindhárman tök aranyosak.


Dear local FBI agent thx for your hard work. :)

2020. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Alexandra
2020. febr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

1. Alexandra

2. Alena

3. Anna

2020. febr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezek kislányok, egyik se jönne be, a biztosúrason jót nevettem. Arcra viszont nekem Alena az első, mivel a másik kettőt max aranyos mintsem szép.
2020. febr. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp választanom kell, talán Anna a sötét hajával és a barna szemével, de valamiért olyan tipikus kis elkényeztetett, önelégült pukkancs feje van. Egy kicsit többet képzel bele a lényébe, mint ami. - Természetesen emberileg, a személyiségéről nem tudok semmit, a képek alapján mondom.

Alexandrának gyönyörű a hosszú haja, kedves vonásai vannak. Igen, egyelőre egy cuki, szőke kislány, semmi több, de ha majd kialakul az egyénisége, a személyes stílusa, szerintem majd simán lepipálja Annát külsőleg, csak idő kérdése.

Alena átlagos. “Tipikus” oroszos vonásai vannak, karakteres orra, de ha felfedezi, mi előnyös számára, még lehet belőle valami.

2020. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Alena a legszebb, de Alexandra Trusovát jobban bírom, mint korcsolyázót. :D (lányként írom)
2020. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!