Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű melltartó? Honnan a legjobb venni?

Figyelt kérdés

Sajnos kicsit nagy a méretem, a mostaniból rendszeresen "szökik" :(

Ergo pont a munkáját nem végzi.


Push-upot nem akarok, nem szeretek "feltűnni", csak legyenek stabilan.


Ár nem érdekel, csak legyen kényelmes és stabil.


("Mekkorák a cicik? Gyere hadd mérjem le" és hasonló privát üzenetek küldőit bokán harapom)


2020. febr. 10. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
merettol fugg, nekem C-D meretem van, Tezenis melltartokat szeretem. de van ismerosom, aki G-H (terhesseg, szoptatas alatt I) meret, o csak Triumphot meg a tobbi ilyen nagyon draga markat tud csak hordani, 10ezernel is tobbet tud kolteni 1 melltartora, mert az olcsobb egyszeruen nem tartja meg.
2020. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó barátnőm a Triumphra esküszik, neki E kosaras melle van.
2020. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

+1 szavazat a Triumphra.

Én szeretem még a Lisca melltartóit is meg a J.Press is kényelmes, csak nálam hamar tönkremegy.

2020. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

www.astratex.hu

Itt vannak nagy méretek és ezek jó melltartók.

2020. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem atlagosak, de miota vettem egy Triumph melltartot, azota az osszes tobbi gagyinak tunik hozza kepest, hamarabb nyulnak, a Triumphos siman tuleli barmelyiket, es erzesre is sokkal jobbnak tunik a kialakitasa.

Gondolom a nagyobb meretu melltartoik is ugyanolyan jo minoseg, szoval en is ezt a markat mondanam. (Fogalmam sincs viszont, mekkora a maximum meret.)

2020. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
F-es a kosárméretem és nekem is a Triumpf jött be.
2020. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
F kosár, csak a Triumphban vásárolok melltartót. Illetve csak 1 üzletükben, mert iszonyat profik ott az eladók (persze lehet, hogy máshol is), elmondom, hogy mik az "elvárásaim" a melltartóval szemben, és pikk-pakk hoznak 3-4 különböző fazont. Ráadásul nagyon kedvesek is.
2020. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a márka a fontos. Inkább szakszerû kiszolgálásra lenne szükséged, hogy megtaláld a neked megfelelô méretet. Egyébként az Anita melltartók is jók.
2020. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Az anita, Felina sokkal jobb mint a Triumph, szerintem. De a Panache, Fantasie, Freya, Elomi műrkák ugyanezt a minőséget hozzák, akár hatalmas kosárméretnél is. A Triumph java sajnos F kosárnál megáll, a G-sekből csak 1-2 modell van. Nem értem, mert pl. Németo-ban árulnak H kosárig is.
2020. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!