Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellnövesztő recept házilag?...

Mellnövesztő recept házilag? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mellem mérete túl kicsi és kicsit nagyobbat szeretnék de plasztikát semmiképp. Van valami házi, otthoni recept amivel még lehetne növelni a méretét?
2020. febr. 15. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen, ha lenne, nem lenne szükség a mellplasztikára.
2020. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Növelni nem fogod tudni, max úgy, ha hízol, akkor a zsírból valamennyi kerül oda is :D Vannak még tornagyakorlatok, amiktől szebb lehet a formája, de nőni ettől se fog. A csodakrémeket meg bogyókat felejtsd el, csak lehúzás. Mivel a hormonszint is befolyásolja a teltségét, esetleg fogamzásgátlótól nőhet picit eleinte, de csodát ettől se várj, meg csak emiatt ne is kezdd el, ha amúgy nem szedsz/szednél.
2020. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Zokni/zsepi a melltartóba, ez az egyetlen bevált módszer. Ha hízol nőhet, de ez is feltételes mód. Nincs olyan, hogy csak egy helyre hízol, vagy ha bizonyos testtájékra hízékonyabb is vagy azt nem te választod.
2020. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Foggátlótól tényleg "nőhet" de az sem növekedés. Én amikor elkezdtem egy hónapig mászkáltam enyhén duzzadt fájó mellekkel, kb mint menzesz előtti pár napban csak egy hónapig. Alig vártam, hogy megszokja a szervezetem a tablettát.
2020. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha lenne minimális ismereted az emberi testről,nem írnál ilyen hülyeségeket. A mell zsírból van. Ahogyan nincs helyi fogyás, úgy helyi hízás sincs. Ha összeeszel-iszol mindenféle kotyvaszokat, max felborítod az anyagcseréd és a hormonrendszered.
2020. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
Kézrátétellel tudok segíteni. Vállalok pénzvisszafizetési garanciát is!
2020. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Terhesség :)

Viccet felreteve sajnos nincsen.

2020. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!