Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim gyanta? Nektek bevált?

Intim gyanta? Nektek bevált?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a borotvától folyamatosan kipattogok, csúnya piros pöttyös leszek még bikini vonal mentén is, hiába utána is lefertőtlenitem stb. Illetve másnapra kb már borostás is vagyok szóval nem sokat ér.

Épp ezért elgondolkodtam az intim gyantán,pontosabbanba cukorgyantán, hátha talán az jobb. Azt tudom hogy hatásosabb, később nőne vissza a szőr, viszont engem az érdekelne inkább hogy ugyanúgy piros pöttyös,kipattogott lennék tőle,mert nagyon zavar? :((

Nektek mi a bevált módszer hogy sima legyen a bőrötök ott?

(Erős,barna szörzetem van, gyenge bőr)



Köszi a válaszokat!



2020. febr. 16. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen is,nem is. Bevált,mert szépen leszedte,nem pattogott,irritálódott a bőr,viszont az erős szőrzetem miatt,olyan gyorsan kezdett visszanőni, hogy én inkább hagyom. L.
2020. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb mennyi idő után kezdett visszanőni?
2020. febr. 16. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5-6 nap után és a 10. napra minden szőrszál kibújt.
2020. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem a gyantázás bevált 7-10 napig sima, utána még 2 hétig hagyom nőni, hogy elegendően hosszú legyen a következő gyantázásra


19/L

2020. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is a cukorgyanta vált be. Nem jelentek meg piros pöttyök. Próbáld meg egyszer, lehet neked is az lesz jó.
2020. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. Már 4 éve intim kozmetikushoz járok gyantáztatni. Kb 25-30 nap míg elkezd visszanőni.
2020. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!