Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép? (Vagy...

Szilvia505 kérdése:

Hogyan legyek szép? (Vagy csak önbizalom hiány)

Figyelt kérdés

Igen tudom ez így eléggé egy tág kérdés, de na nem tudom máshogy kérdezni.

Szóval, utálom magam, szerintem nagyon csúnya vagyok, akárhogy próbálkozom. Átlagos alakom van, méretesebb formásabb fenékkel, pici mellekel, a combom is nagy, de nem vagyok dagadt, viszonylag vékony a derekam. DE nincs homok óra alakom, kb olyan mint egy téglalap ami egy picit behajlik a hosszabb oldalánál. 172cm magas vagyok, 63 kiló. Amiből kb 40 kg izom. Mivel táncoltam. Öltözködésben is béna vagyok, soha semmi nem paszol, így már inkább úgy megyek suliba, hogy ami a kezembe akad azt veszem fel. Az arcom katasztrófa kicsi szem, labda szerű kerek fej. Szeplők, amikkel nem is lenne bajom, de ezek ilyen nem normális szeplők inkább foltok, össze vissza, nem rendesen a szemem alatt. A hajam töredezett nem szép, pedig szedek keratinos vitamint, van hajbalzsamom, rendszeresen mosom vigyázok rá! A körmeim nincsenek festve egészségesek, habár csúnyák nem szép a formájuk még ha lereszelem akkor sem. És igazából valamilyen szinten dagadtnak tartom magam... és iszonyatosan csúnyának. Ha csak önbizalom hiányom van, akkor azon hogy tudok javítani, már mindennel próbálkoztam. Kérlek a smink tippeket felejtsük, természetes szépség szeretnék lenni, ha fogalmazhatok így... A válaszokat előre köszönöm.


17/L



2020. febr. 16. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Megértem hogy ezt érzed magadról.

17 éves vagy, ez a tini korszak velejárója. Másokhoz hasonlítod magad, nem találod magadnak szèpnek. Ennyi idősen ugyan így éreztem magam.

Ezt idővel kinövöd.

Amin tudsz vàltoztatni, azon próbàlj vàltoztatni,amin nem tudsz, azt csak elfogadni tudod.

2020. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia én nagyon szeretnék rajtad segíteni

Lány vagyok én is :) írj privátot és segítek

Biztos vagyok benne hogy nem vagy csúnya:)

2020. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!