Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok jó fotóst, aki valamily...

Tudtok jó fotóst, aki valamilyen kültéri helyszínen is dolgozik és nem horror ár? (Budapest vagy Gödöllô környékén)

Figyelt kérdés
Sosem készült rólam igazán jó fotósorozat és most szerernék egyet, csak nem tudom kihez menjek.
2020. febr. 18. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. febr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Én jó fotósnak tartom magam, de ha az alany nem szép, akkor nem tudok csodát mívelni.
2020. febr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
😀Nem vagyok ronda. Én a kép minôségérôl beszéltem, nem arról, hogy én hogy nézek ki rajta.
2020. febr. 18. 07:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Mutass képet, és megbeszéljük hogy vállallak-e. Igaz én Dunakeszin lakom.
2020. febr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aaaw megérkezett valami szûzfiú is😀 Szerinted a fotósok úgy dolgoznak, hogy a szàmukra attraktív embereket vàllalják csak? Tévedèsben élsz barátom. Nem jöttment kontárok kellenek, akik megtanulták használni anyuapu gépét, hanem rendes honlapot/elérhetőséget kértem.
2020. febr. 18. 08:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz képet magadról, és úgy döntök hogy vállalhatóan jézel ki,akkor linkelem a honlapomat.
2020. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
😀😀😀😀 el vagy te tévedve, kisgyerek
2020. febr. 18. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!