Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aránytalan és undorító testem...

Aránytalan és undorító testem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(Lány)Van rajtam felesleg de kövér nem vagyok. A testem nagy (magas vagyok eléggé, és széles csípőm, vállaim vannak) de a fejem nagyon kerek és kicsi a testemhez képest.A fenekem nem lapos de nagyon lennt van, nem értem...Miért van ez? És mit kéne tennem? Ha valami jó kis edzést tudtok, mutassátok meg! Köszi! :)
2020. febr. 21. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet, nem tudlak elképzelni :D
2020. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de az arányokat nem tudom elképzelni. Fej nélkül légyszi mellékelj képet.


Vannak súlyzós edzések, futás, jóga, úszás, aerob edzések, de a fogyás 70%-ban az étkezésen múlik.

2020. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Millió kérdés kering ebben a témában, itt ezen az oldalon is, találd már fel magad.
2020. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél radio bemondó.
2020. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de a széles csípő kifejezetten nőies.
2020. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószìnűleg nem vagy túl izmos, hanem ilyen vékony de plötyi csak nem tudtad megfogalmazni...

"Van rajtam felesleg de kövér nem vagyok"


Edzeni kéne

2020. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Tóth Verának, szegénynek, annak van nem szép teste. Hiába fogyott le, az alkata nagyon aránytalan. Ha nem ilyen a tested, nyugi :)! A kis fej meg jobb, mint a nagy. A lent van a fenekem-et úgy kell elképzelni, hogy igazából hosszú a derekad, és arányaiban rövid a lábad?
2020. febr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!