Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kényszerből Lenyírtam a hajam...

Kényszerből Lenyírtam a hajam kopaszra (nullás géppel), mennyi idő alatt nől meg? Nem az a fejbőr kopasz.

Figyelt kérdés

Lenyírtam a hajam kopaszra (nullás géppel), mennyi idő alatt nő meg viszonylag normálisra? Gyorsan szokott nőni a hajam... Nem tudom most mennyire fog. De nagyon rosszul áll ez a kopaszság, legalább 1-2 centisre mikor nő vissza?


2 nap alatt mennyit fog nőni?


Jó lenne ha két nap alatt picit nőne, mert krvára sz.r.


Igy ki sem merrek menni, mert attól félek ki néznének.



2020. febr. 22. 01:28
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Elől elkezdtem jól lenyírni, de hátul már nem tudtam ugyebár..... Szóltam a családtagomnak, hogy hátul nyírjon le, de elég rendesen elcseszte. Igy hát nem maradt más lehetőségem, mind hogy letolom nullásra.
2020. febr. 22. 01:30
 2/22 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem az a bőr kopasz, van rajta kevés haj. Szóval két nap alatt mennyit nől? Hogy megyek így a buszra? Attól félek hogy ezmiatt ki nevetnek az idegenek.
2020. febr. 22. 01:32
 3/22 A kérdező kommentje:

Itt van: [link]


3 nap alatt mennyit nől?

2020. febr. 22. 01:36
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

1. Vegyél ricinus olajat a patikában és kenegesd azzal a fejedet

2. Az idegeneket pont nem fogja érdekelni a te hajad

3. 2 nap alatt mennyit nő? Kb 1mm-t, vagy annyit se

2020. febr. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nincs időm patikába járkálni, 3 nap alatt valamit azért nől nem?
2020. febr. 22. 01:39
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy 3 nap alatt legyen nagy hajam, csupán ne ilyen legyen, hanem egy picit nőljön.
2020. febr. 22. 01:40
 7/22 A kérdező kommentje:
???
2020. febr. 22. 01:40
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Akkor ne menj patikába 😂

Csak nem értem akkor minek kérdezed 🤔


Amúgy meg nincs olyan szó, hogy “nől”, olyan van, hogy “nő” (és igen, ez ige és főnév is)


Nem fog sokat nőni

2020. febr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszi. Mint írtam nincs időm patikába járkálni, az hogy milyen ige kötöt használtam legyen már oly mindegy.


A lényeg kivehető hogy mi a kérdésem.


Mégegysze megkérdezem, jelenleg ilyen a fejem:

[link]


3 nap alatt lesz változás? Vagy ugyan igy marad?

2020. febr. 22. 01:56
 10/22 A kérdező kommentje:
Egy picit nőhetne,mert nem tetszik.
2020. febr. 22. 01:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!