Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthoni IPL szőrtelenítés:...

Otthoni IPL szőrtelenítés: Teljes intim részen lehet használni (tehát nem csak a bikinivonalon)?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 23:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Mégegy kérdés. Azt mondják, hogy barnább bőrön nem hatásos. Télen, napozás nélkül, természetesen kb ilyen barna a bőröm: [link] (a karomon kicsit világosabb)

Nyáron, ha napozok, akkor sokkal barnább szoktam lenni. Ugye nem számítok "túl barnának"?

2020. febr. 24. 23:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem olyan hatásos, de itt nem csak a hatásosságáról van szó! Mivel barnább a bőröd, így erősebb fokozaton se tudod használni. Ha valamelyik gép meg is engedné/kiügyeskeded, akkor pedig megéghetsz. Van mindegyik gépnek egy kis útmutató, ahol ábrával mutatják nagyjából, hogy milyen bőrszínre hanyas fokozatokat lehet használni. Ha a legkisebb, akkor legkisebb... sajnos nincs mit tenni, de az eredmény se lesz egy szembetűnő. Gondolom legalább a szőröd fekete, mert ha nem akkor szinte felejtős a dolog. Amikor keresgettem gépeket, valahol írták, hogy van olyan gép mely világosabb szőrszálakkal is boldogul és viszonylag sötét bőrön is... nem tudom, nincs efelől tapasztalatom. Nemiszerven, anyajegyen pedig tipikusan emiatt nem igazán használható. A bőrszín másabb és nem csak a szőrszálat roncsolja, míg bőrnél max egy égési sérülés, ami legrosszabb, de anyajeggyel nem kísérleteznék szándékosan. Az alapelv lényege tehát, hogy a szőröd és bőrszíned közt lehető legnagyobb ellentét legyen. Egyébiránt pedig napozás kerülendő kezelés előtt és után kb 2 hétig, vagy erős naptej. (ezt is írják)
2020. febr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hazasos, de persze kellett hozza 3-4 alkalom, hogy elkezdjen latszodni. Mostmar csomo ido mire elkezd noni ott a szor.
2020. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsanat, hatasos*
2020. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!