Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen órát ajánlotok 50-80...

Milyen órát ajánlotok 50-80 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Mindenképpen fémszíjjas órát szeretnék, amit fel tudok venni melegítőhöz, farmerhoz, és elegánsabb ruhához. Lehetőleg automata legyen ne quarz. Milyen márkákat ajánlotok ebben az árban. Nézegettem az invicta pro driver órákat amik tetszenek csak kb egy rolex másolat, és nem szeretném, hogy azt gondolják, hogy gazdagnak szeretnék kinézni. Egyébként az invicta márkáról mi a véleményetek? Mert ezt találtam ebben az árban a legjobbnak és ez automata is.

2020. márc. 3. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Invicta egy fos!


Ennyiért ORIENT. Főleg a búvár modellek: [link]

2020. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is az Orientet tudnám ajánlani.

(Amúgy nem olyan rosszak az Invicták ahogy azt sokan hiszik. NH35 SEIKO Werk szokta hajtani őket és gyakran zafír üvegesek.)

2020. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Obaku van. (N)
2020. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben az ársávban én még nem vennék automatát. Napi használatban sokkal tartósabb lenne egy quarz.

És lehetőleg solar paneles, nagyon praktikus, minden hosszú hétvégét "túlél" az óra.

Citizen eco-drive

2020. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Seiko-t között nézz szét.

[link]

2020. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Imgersollechamikus.orak.nagyon jok.en az angol.ebayen szoktam.nezelodni.es vasarolgatni ott.olcsok most is van fent egy fekete.szamlapos.12.fontert 4400.ft
2020. márc. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Akár a Seiko 5 Sports modelljei között is nézelődhetsz màr, egy használtat kitudsz fogni ilyen áron.

Chrono24 ;)

2020. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!