Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki lightintheb...

Rendelt már valaki lightinthebox.com -ról? Tapasztalat? Után vétellel nem lehet fizetni, előre utalni nem merek.

Figyelt kérdés

2020. márc. 4. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Még nem rendeltem, de nem is tervezek.

Rettenetesen gagyi kínai kacatokat árulnak ott, akárcsak a Wishen és az egyéb hasonló kategóriájú oldalakon, amiket a megvásárlása után két héttel már hajíthatsz is a szemétbe.

Már “gyanúsan jól kinéző” cuccoknál, hogy azt kapd, amit a képen látsz, - nagyon kevés esély van.

Akkor már inkább az Amazont vagy Aliexpresst tudom ajánlani, ahol a vevők értékelhetik az eladót, beküldhetnek a termékről képeket, hogy valójában hogy néz ki, így könnyebb megbizonyosodni a minőségről és a megbízhatóságról.

2020. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítségedet!!

Szét nézek az ajánlott oldalakon, de aztán lehet marad a személyes felpróbálós ruha vásárlás.

2020. márc. 4. 13:52
 3/4 mj2 válasza:
84%
NE RENDELJ! Én nagyon pórul jártam velük. Sokkal silányabb a minőség, mint amit hírdetnek. A weboldali review mind hamis, mert az én lesújtó review-mat egyszerűen meg sem jelentették. Számlát nem adnak, még kérés esetén sem! Egyszóval csaló társaság!
2020. szept. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és sajnálom hogy így alakult neked a dolog “..
2020. szept. 30. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!