Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi szőrtelenítés?

Férfi szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
Most vettem egy nyíró gépet, mert borotvaval nem szeretem vágni, a lábomon szeretném a szőrt, be kell e kenni esetleg utana vmivel vagy nem.
2020. márc. 4. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nyíróval vágod,akkor nem. Persze mindenkinek más, úgy mondom,hogy nekem semmi irritáció nincs. F.
2020. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretném teljesen levagni a szőrt róla, melyik fejjel kell akkor vágni?
2020. márc. 4. 19:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Az enyémhez 3 fej van,én a legrövidebbel szoktam. Ki ki maga dönti el,mekkora szőrt akar hagyni. Próbálgasd!
2020. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is kicsivel vágtam, és örülök h végre megtettem tényleg mintha teljesen más lennék.
2020. márc. 4. 21:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgy a legjobb,ha egészen rövid.
2020. márc. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Én epilálom magam mindenhol, kábé három hétig nem növekszik mire újból kéne végig menni rajtam.

Mondjuk én maximalista vagyok, de megéri mert nagyon kényelmes a szőrtelen élet.

F

2020. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
6-osnak: ha egy férfinek csupasz a lába és látszik hogy a szőrtelenítéstől olyan, akkor mindenki arra fog asszociálni, hogy egy ratyi vagy.
2020. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

7-nek!

Az ilyen kérdéseknél az elkerülhetetlen ratyizók mindég előkerülnek akik szerint egy férfi nemi beállítottságát a testét borító szőr mennyisége és helye határozza meg.

Értelmi szinvonaladat pedig az ilyen okfejtésed.


Nekem mindenem csupasz mert testépítek, és ebből kifolyólag nem tűröm meg magamon a szőrt.

És te meg a hozzád hasonló gyermeteg gondolkodásuak szerint Schwarzenegger is ratyinak néz ki?

Már ha tudod persze kiről is van szó, mert biztos egy megfelelési kényszerrel küzdő kisfiú lehetsz.


Mellesleg nekem van egy jó tulajdonságom magasról szharok mindenkire körülöttem a véleményükre pedig mindenképp.

2020. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Annyira mégsem szarsz mindenkire, mert válaszoltál! ;-)


Tisztában vagyok azzal, hogy a komolyabb testépítők, sportolók szőrtelenítenek. De aki meglát az utcán, az nem erre fog gondolni, ugyanis tényszerűen ratyis, férfiatlan, ha egy férfi csiga csupaszra szőrteleníti magát. Létezik testszőrnyíró, amivel le lehet vágni 1-2 centisre, és akkor máris nem kell ilyen problémákkal szembesülnöd. Vagy most jön az a rész, hogy világbajnok feszítő vagy, és a szőr zavar az olajozásban?

2020. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most az a rész jön,hogy nem fogok nevetséges dolgokkal foglalkozni, jó hogy nem kell méregetnem a szőr hosszát mert valaki melegnek néz!


Ennyi erővel a szőrös nőket is ratyinak nézik...?


Szerinted érdekel mit gondolnak az idegenek?

Mellesleg az izmok csupaszon mutatnak és azt nézi mindenki.

2020. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!