Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is kövér vagyok a...

Szerintetek is kövér vagyok a ruhába? Kép lent

Figyelt kérdés

Egy holnapi bálra vettem a ruhát viszont akkora rohadt nagy csípőm van, hogy előnytelen😞😞😞 nagyon szélesít. Pedig 50 kg vagyok de ez a fránya csontom egyszerűen ilyen, és csak el rejteni tudnám valami zsák ruhákkal. Légyszíves ne piszkáljatok a fehér lábaim miatt mert mindenki ezzel bánt, de már nem akarok szolizni járni 😞


[link]



2020. márc. 5. 11:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Messze állsz a kovertol..
2020. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Kövér is vagy, pocakod is van, fehér a lábad... pfujjj😬
2020. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Egy normális fotó nem ártana, mert így igen torz szögböl látszol, nem sokat lehet rólad mondani!
2020. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Így jobb kicsit?
2020. márc. 5. 11:54
 5/27 A kérdező kommentje:
2020. márc. 5. 11:54
 6/27 anonim ***** válasza:
47%

Így igen, a kép is jobb, meg szerintem nincs semmi baj az alakoddal, kifejezetten csinos, nöies vagy benne, egyedül a hasaddal van gond, az az, ami elég nagy - egy számmal bövebb ruhában kevésbé lenne feltünö.

A lábadra meg keress valami szines harisnyát.

2020. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
31%

Széles a csípőd azért látszol erősebbnek, ez csalóka.

Esetleg a combod külső részét a fenéknél kéne edzeni akkor változna az alakod előnyös irányba.

F

2020. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem a problémád. De tényleg. Nekem még nagyobb a csípőm és szeretem, és eddig egy férfi se panaszkodott rá. Nőies alakod van!!

Hasaddal sincs semmi baj, és a fehér lábaddal sincs! Inkább fehér, mint a szolis sárga bőr.

Nekem a ruhában a hossza nem tetszik, és rövidebbet választanék :)

2020. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy kövér, de ez a ruha nem való neked, mert kidomborodik a hasad benne.
2020. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
Hülyéskedsz? :) Messze vagy a kövér fogalmától. Viszont csini vagy:)! A lábaid meg jók:)! 39F
2020. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!