Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más is van aki ilyen szőrös...

Más is van aki ilyen szőrös lányként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég szőrös vagyok lány létemre, ráadásul sötét hajú/szőrű is.


Azt sejtem hogy nem PCOS mert a családban sokan ilyenek, valószínű hogy örökletes. Ja és más születésem óta szőrösebb voltam az átlag babáknál :D


Lábammal nincs gond, régóta gyantázom viszont a karomat azt egyenesen utálom... Nem tudom hogy kéne szőrtelenítenem hogy jó legyen. Szoktam gyantáztatni de mikor nő vissza elég csúnya szerintem hogy sok apró szál hirtelen nő ki. Ma leepiláltam, nem mondom hogy nem fájt de nem merek máshogy pólót viselni.

Mindig takargatom a karom mert elveszi az önbizalmam más lányok karja. :(


Hónaljam szintúgy elég rossz, nyáron atlétát alig merek hordani, hiába gyantáztatom pár nap és nő vissza :(


Ma is belenéztem a tükörbe és elsírtam magam... (tudom, nem nagy probléma de számomra már nagyon rossz)


Köszönöm ha bárki is elolvassa és van valami tippje.



2020. márc. 12. 19:32
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 16/L
2020. márc. 12. 19:33
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a honaljnal (főleg nyáron) jó megoldás lehet ha naponta borotvalod
2020. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem is borotváld, az ebből a szempontból egyszerűbb (igaz, gyakoribb is).

Az intim szőrzeted is ilyen sűrű?

2020. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

Alkarodról tudnál mutatni egy képet hogy mi az a szőr ami már szerinted nagyon sok?

Nem vagyok lány, viszont szerintem ti lányok ezt sokszor túlreagáljátok.

2020. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%

... pedig nekem pont ez jön be...

persze ezt egy lány sem hiszi el. :(

2020. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%

Én mindenhol epilálok és kábé két hétig semmit nem nől ki.

F

2020. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem ezt a kézszőr dolgot nem kell túllihegni.

Számomra kifejezetten visszataszító amikor egy lány keze gilisztára van epillálva.

2020. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Borotva? Esti vagy reggeli zuhanynál kb 2 perc alatt végigmész mindenen, hiszen ha minden nap (vagy 2-3 naponta) csinálod, akkor még csak épp hogy látszik a szőr. Kb semmit nem vesz el az idődből, még akkor se, ha mindennap csinálod. Nekem ez vált be, én is nagyon szőrös vagyok, nem pcos miatt, hanem genetika miatt, de nekem is fekete szőrös a karom meg minden. A lábam egyenesen olyan lenne, mint egy férfié, ha nem borotválnam. Szerintem nincs is olyan testrészem, amit ne borotválnék már lassan😃
2020. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen vagyok, borotválok mindent,mert a gyanta, epilátor után nekem csúnya. L.
2020. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Borotva.


Nekem is az, kar, láb, felső ajak, áll, mellbimbó körül...azon gonolkozom az egész arcomat borotválom, mert elvileg jobban megmarad a smink.

[link]

2020. márc. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!