Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Új hajszínt akarok kipróbálni,...

Új hajszínt akarok kipróbálni, megéri parókát venni?

Figyelt kérdés
szőke hajat szeretnék már évek óta, most természetes barna színű, és hosszú, szóval befestetni nem merem, mert tudom, hogy a szőke tönkre tudja tenni. Arra a tipikus platinaszőkére gondoltam, imádom.. még soha nem volt festve egyébként. Ezért gondoltam, hogy vennék egy jobb minőségű parókát, hogy néha szőke is lehessek a hajam tönkretétele nélkül.. nektek mi erről a véleményetek?

2020. márc. 14. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el parókaboltba, nézz körül, próbálj fel párat. Lehet, hogy valójában magadon nem is tetszene. Ha mégis, akkor válogathatsz. De arra készülj fel, hogy a jó minőségű paróka drága, az olcsó pedig már 1-2 óra után is kényelmetlen tud lenni.
2020. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!