Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy ilyen...

Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha amúgy minden rendben, jól kijöttők, szeretitek egymást de amikor oda kerül a sor akkor a jobb karján egy óriási vágási heg van. 4 évesen tört el a keze, és egészen a könyökétől teljesen fel a válláig. Világos bőrű nagyon, de a heg a kézen meg jóval sötétebb, és hát így már nem annyira szép. Ti szakítanátok?
2020. márc. 15. 08:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

*kezén

*a könyökétől teljesen fel a válláig van ez a heg(gondolom ahogy eltört raktak be valami csavart, amíg normálisan össze nem for).

2020. márc. 15. 08:31
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Egy normális fiúnak ez nem kizáró tényező.


Nekem egy csúnya heg van a hasamon, mégis 4 éve barátom van.

2020. márc. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy szakítanék. Nem ettől lesz jó vagy rossz a kapcsolat.
2020. márc. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Elég felszínes az aki ennyi miatt leírja a másikat, nemde?
2020. márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanmàr. Ez közhely, de egy normális fiút, aki tényleg szeret, nem fogja zavarni.

Nekem a csípőmön, combomon van 5 rövidebb-hosszabb műtéti heg, köztük olyan is, ami tényleg ronda, mert szrul varrták össze, a páromat egyáltalán nem zavarja, szépnek tart így is. Olyan 18-20 éves koromig én is szégyelltem, barátom is csak utána lett, akkor tanultam meg elfogadni. Azóta se mondta senki, hogy ez csúnya, vagy szégyellnivaló. Aki emiatt szakít veled, attól örülj, hogy megszabadulsz, még ha akkor fáj is.

2020. márc. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Aki ezért elhagy, az nem szeret. Sokaknak van hege. Meg nem is hiszem, hogy ez meglepetés lesz, hiszen a karodon van. Lehet, hogy már megismerkedéskor látja.
2020. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

ha valaki ilyenért elhagy, azt ne sajnáld, nem érdemelt meg téged...

meg különben is, ez bárkivel előfordulhat...

(jó, ez most hlyén hangzik, de ott van pl. a nagynéném, akit elvett a gyerekkori szerelme, és tényleg szép nő, aztán megszületett az első gyerekük, vészhelyzeti császár, most van egy nagy heg a hasán keresztbe... semmi bizonyíték rá, hogy mindenki örökké megmarad abban az állapotban, ahol megismerkedett a másikkal)

2020. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az én barátom azt szeretné hogy valahogy, tüntessem el. Legalábbis amikor meglátta az volt az első kérdése hogy ezt valahogy el lehetne tüntetni? Ezért is gondolom hogy őt ez zavarja rajtam. De egyébként picit pattanásos is vagyok, és az is zavarja ha néha úgy döntök hogy most nem szeretnék sminket használni. Nyilván nem azt mondja hogy pl nem lép ki velem az utcára csak ha smink van rajtam, de éreztetni szokta velem hogy úgy jobban néznék ki.
2020. márc. 15. 11:27
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Dobd ki a barátod. Tönkre fogja tenni (vagy már megtette) az önbizalmad.
2020. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%

Na most már megkaptad a sok se..nyalótól a bátorítást, úgy néz ki a pasid kissé fílefrancos, a tökéletességre hajt.

Keress te is benne hibákat és vágdd a kis arcába , hátha nem tud róluk.

A pattik miatt pedig ne aggódj a rendszeres szextől majd elmúllanak.


F

2020. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!