Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ebben a fogyasztói társadalomb...

Ebben a fogyasztói társadalomban az a legjobb megoldás ha átoperáltatom az arcomat?

Figyelt kérdés
Sajnos ronda vagyok.
2020. márc. 16. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

NEM; az nem megodlás, attól ugyanolyan önbizalomhiányos valaki maradsz.

Nézz körül, remngeteg kifejezetten ronda ember van, aki sikeres, meg legalább annyi szép, de sikertelen, de a legrosszabb a "müember" kategória, arról ordít, hogy lelkileg nagy baj van vele.

2020. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
A szépség túl van értékelve. Ha a fogyasztói társadalom nem fordítana rá hagsúlyt akkor senki sem akarná megvenni a legszebb karórát, a legújabb sminket, parfümöt, öltönyt, nem akarná feltölteni a száját és még sorolhatnám. Szerintem a megoldás az, ha hátat fordítasz a kitalált problémáknak amikre megoldást kínálnak a műtétekkel meg termékekkel. Másképp minden évben tudsz fizetni valamiért ami csak a fejedben létezik
2020. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit takar a ronda?


Van az a ronda, amit senki sem talál szépnek, ezt aláírom, rendellenes fejlődés leginkább. De olyan kevés van, akinek egy stílus váltás ne dobna a megjelenésén.


Nekem pl ha hosszú a hajam, akkor olyan lófejem kezd lenni, van egy rövid fazon, amitől pedig tök szuperen nézek ki. Szín változtatás etc.


Plusz, ha nem sikerül a műtét, akkor bszhatod...

2020. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy-egy kimondottan csúnya dolgot érdemes megműttetni, ha mondjuk mellbimbó van a homlokodon. De átműttetni a fejedet nincs érteme, belül tényleg ugyanolyan maradsz majd. Inkább próbáld meg elfogadni magad.


Amúgy mi az a hatalmas probléma, ami miatt ennyire rondának gondolod magad?

2020. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Volt egy arc bénulásom ami miatt kisebb az egyik szemem. És nagyon ronda. Mosolyogni se tudok rendesen.
2020. márc. 16. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem vagy csunya! Ne igy allj hozza,az semmire nem megoldas ha at akarod az egesz arcod mutetni Es a szepseg relatív,mindenki szerint mas a szep. Például nekem is volt olyan egyik fiu azt mondta Hu de szep vagyok,masik meg mi ez a rondasag,vagyis erted mit akarod mondani.
2020. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De mi köze ennek a fogyasztói társadalomhoz?
2020. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!