Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyák hogyan...

Kisgyerekes anyák hogyan tudtok jó nők maradni?

Figyelt kérdés
Milyen ruhában vagytok otthon? Hiztatok? Milyen gyakran jártok kozmetikushoz, fodrászhoz stb? Addig hol van a gyerek?

2020. márc. 17. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Itthon kényelmesben vagyok. Leggings tunikával vagy puha “farmer”, pólóval. Ha megyünk valahova, akkor szeretek csinosan felöltözni. Gyakran hordok szoknyát. Télen is sokszor vagyok szoknya-harisnya-csizma kombóban. Nyáron meg csak abban vagyok, szeretem a lenge egész ruhákat.

Nem híztam, sőt szoptatás alatt még vékonyabb lettem.

Kozmetikushoz nem nagyon járok, mert még nem találtam meg azt, akivel igazán megvagyok elégedve. A szemöldököm tetoválva volt, már alig látszik, így kb hetente festem magamnak és gyantázom.

Festett hajam van, 4 hetente megyek fodrászhoz. Olyankor férjem, mama, keresztanya (mikor ki) vigyáznak rá.

Körmös vagyok, így a körmöm magamnak csinálom, olyankor vagy apukája van vele, vagy elvan mellettem.

2-3 naponta mosok hajat. Igaz, hogy itthon szinte mindig össze van fogva, de szeretem ha jó illatú.

Minden reggel rakok egy minimális sminket, ami színezett hidratálóból, spirálból, pici szemöldök igazításból áll.

Igyekszem igényes lenni magamra is.

2020. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Bőrszoknya,bőrnadrág,farmer, testhezálló felsők, szexibb csipkès fehèrneműk, harisnya - 7 kilót híztam terhessèg alatt, amit a szülèst követő 3. hónapra le is adtam. Havonta járok kozmetikushoz ès kèthavonta fodrászhoz. Addig vagy az apjával van, vagy a nagyszülőkkel (ha nincs ovi) vagy jön velem. 5 èves lesz a nyáron, simán elüldögèl a szalonban 1-2 órát, ha van neki valami játèk adva amivel lekötheti magát
2020. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!