Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendelt mar valaki a Reverse.h...

Rendelt mar valaki a Reverse.hu rol?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni cipőt de bizonytalan vagyok a meretet illetoen?37 es cipőt hordok.

#rendelés #Cipő.áru #.cipő méret
2020. márc. 19. 08:13
 1/8 anonim válasza:
Szia, végül rendeltél tőlük? :)
2021. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sziasztok! Ne rendelejetek innen! Ócska minőségű, kínai cipőket árulnak dupla áron. Kétszer vettem fel az innen rendelt cipőt, szanaszét jött a lábamon. Vissza csak úgy fizetnek, ha még duplán fizeted is a 3000 forintos postát. Az "ügyfélszolgálat" minősíthetetlen stílusban kommunikál, primitív, bunkó társaság.
2021. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Kb 2 éve folyamatosan rendeltek cipőt, bakancsot vagy szandált. Eddig csak 1x kellett visszaküldeni mert szorította a lábam. Ami az ügyintézést illeti az számomra csillagos 5 . Ha türelmes vagy és vársz szépen a sorodra nincs semmi baj.kb 2 hét után utalták vissza a cipő árát.(sajnos egy klumpákat árusító cég még 1 év után sem küldte vissza a pénzem)

A Reverse szerintem igen is rendben van.

2022. máj. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Jó reggelt kívánok. Nekem van csizma, papucs és sportcipő amit a Reverse árusít. Meg vagyok elégedve vele. Ár érték arány teljesen rendben van. A pandémia miatt inkább nem járok botba,hanem rendelek. Egy kicsit nagyobbat vettem és jó volt a méret. Az ügyfélszolgálat pedig normális, igen is udvarias kiszolgálásban volt részem. Nem értek sokat a rendelés leadásához, mert 65 éves vagyok, ezért írtam a Facebookra üzenet és ott rendeltem. 3 nap után hozta a GLS a papucsot. Nagyon szép virágos és ami a fontos, hogy kényelmes. Csak ajánlani tudom.
2022. máj. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Jószokása a “cégnek”, hogy saját maguknak írnak értékeléseket. Facebookon is ezt csinálták két ismerősös kamuprofilokról, amíg le nem tiltották az értékeléseket, mert többen szóvátették, hogy kicsit gyanúsak ezek a random képesincs, első poszt tegnap került ki “emberek”, akik ott kötekedtek mindenkivel, aki negatív véleményt mert írni. Most sem fura kicsit sem, hogy május 16-án mindjárt két nagggyon pozitív vélemény mindössze tíz perc csúszással egymás után 😂. Ez szerintem szépen vissza is adja ezt a felettébb korrekt üzletet és a kompetens ügyfélszolgálatát. Könyörgök inkább vegyetek fel egy marketingest, aki ért is ehhez a digitális világhoz, amiben boldogulni próbáltok a cipőitekkel 😅. Szerintem ha valakinek tetszenek a cipőik, először nézze meg a sarki kínaiban és megkapja negyed annyiért.
2022. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha valódi vásárlók véleményeire vagytok kíváncsik: [link]


(Az előző voltam)

2022. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mondjon ki mit akar a cég akkor is rendben van. Az előttem szóló személy pedig nézzen szét jobban. A Facebookra valós vásárlók írnak véleményt ,meg tesznek ki fotót. Igen is az ottaniak alapján rendeltem én is. Nem bánom meg. Csak ajánlani tudom. Aki még csak piszkálódni szeret az mindenben talál hibát. Legyen szép napotok.
2022. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A facebook vélemények le vannak tiltva ;) Biztos véletlen
2022. szept. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!