Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kéz- és labápoló, műköröm...

Kéz- és labápoló, műköröm építő szakmában elhelyezkedni mennyire rizikós?

Figyelt kérdés
Szeretném megcsinálni a kéz-és labápoló műkörmös szakmát, alapom van, mivel szakmabeli körmös barátnőm segített benne, sokat magyarázott mutatott, sokat gyakoroltam. (azthiszem közel 2 év) De félek belevágni az egészbe. Csaladtagoknak és magamnak rendszeresen építek körmöt, de úgy rendes vendégköröm nincs, hisz így papír nélkül nem akarok bele vágni. De félek ha belekezdek nem lesz kialault vendég köröm és így el sem tudnék helyezkedni. És fölösleges volt az idő és pénz amit rá szántam. Úgy tudom sok helyre vendégkörrel vesznek fel, de mi van ha nincsen senki?? Szívem szerint ez lenne az álom munkám de mégis tartok ettől.

2020. márc. 19. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy látom h te nem akarod ezt eléggé. Igen, rizikós, viszont nem lehetetlen. Ehhez a szakmához egyébként olyan típusnak is kell lenned, jó társaság vagy? Mennyire bírod a hülyéket ( bocsi h így írom le de nem válogathatod meg az elején főleg h kit fogadsz), tudsz jó hangulatot teremteni? Falun laksz v városba? Saját szalonod lesz, v valaki alatt akarsz dolgozni? Ha ügyes vagy akkor hamar összejön az a vendégkör, de ezt az egészet nagyon akarni kell és beleadni mindent.
2020. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akarni akarnám. De igen, sok kockázatot érzek benne. Ha el is kezdeném először valakinél, ha kialakulna egy vendégkör, utána talán saját helyet is csinálnék. Nyilván ha városban laknék akkor szó nélkül bele vágnék. De egy 300 fős faluban lakom a férjemmel. Költözni nem akarunk. A legközelebbi kisebb város 20km, és egy nagyobb város 60km-re van tőlünk. Ez az ami gátol. Szeretni szeretném de tartok attól hogy nem úgy jön össze...
2020. márc. 28. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!