Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak 5 kg-t rövid...

Hogyan hízzak 5 kg-t rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 156 cm magas és 44 kg.


A családban mindenki vékony, hiába mondom bárkinek, hogy eleget eszek, nem hízok.


Egyre többen sértegetnek, és már odáig fajult hogy csúnyának érzem magam, pedig eddig úgy gondoltam én igy vagyok jó.. De a napi beszólogatásokat már nem bírom.

Nem érzem magam szép nőnek, csak egy 14 éves kislánynak.


A testfelépítésemről meg annyit, hogy a vállam elég széles, a derekam viszont nem, ez zavar a legjobban.


Ha zabálok max 2 kilót tudok hízni, azt is csak hasra, úgy meg nem jó az összkép.


Edzőterembe nem tudok menni, otthon szeretnék edzeni, akár beszerezni komolyabb cuccokat is.


De valami tömegnövelő szer érdekelne.


2020. márc. 19. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Rendkívül buta vagy, ha hagyod magad befolyásolni mások által. Minek foglalkozol mások ember véleményével?


Felejtsd el a tömegnövelő szereket! Semmi értelmük.


Fogj a kezedbe pl. két darab ásványvizes palackot, vagy egy-egy kezedbe 10-10 kg-s könyvet, és végezz azzal guggolást és kitörést. Az internet tele van tornavideókkal. Tornázz arra. Esetleg vegyél 5-5, vagy 10-10 kg-s kézi súlyzót.


Szerintem semmi baj az alakoddal, mondom ezt nőként. A baj inkább a fejedben van!

2020. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudsz rendelni shop builderről, gymbeamről eszközöket. Jó, ha van otthon egy kisebb, 10 kilós rúd, gumikötél, pár kisebb tárcsa, legalább 1 kézisúlyzó (olyan, amire rá tudod pakolni a tárcsákat). No és persze ott a saját testsúly.


Viszont, otthoni edzéstől ne számíts arra, hogy a legbombább formád lesz (persze, ha be tudsz magadnak rendezni a lakásba/garázsba/fészerbe egy fél edzőtermet több eszközzel, akkor nem szóltam :))


Tömegnövelőkről én is lebeszéllek, pénzkibaxás, és az összetevők sem a legjobbak.


Étrendekkel kapcsolatban pedig nézelődj a builder.hu-n (de ne a nőknek szóló cikkekből).

2020. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!