Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kirkland Minoxidil 5% szakálln...

Kirkland Minoxidil 5% szakállnövesztésre alkalmas? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy nagyon ritka és lassan nő a szakállam. Próbáltam már sokmindent de hatást érdemlegesen nem értem el. Aki használta már ezt a Minoxidil szert annak mi a személyes tapasztalata róla? Használt?

23/F



2020. márc. 19. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Na, akkor ezredjere is: nincs jelenleg olyan szer, ami a hianyzo szortuszoket potolna, vagy a genetikailag nem-szakallas arcszorzetet novesztene. Ha egyszer nincs szakallad, akkor nincs, pont.
2020. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
N akkor ezredjere is: valóban nem létezik olyan szer ami pótolja a szörtüszőket. Viszont az tény, hogy egyes szerek segítik az arcszörzet oxigén ellátását és keringést ezáltal valóban segítik a szörnövekedést.
2020. márc. 19. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Kar, hogy ezt csak a gyartok allitjak, a gyakorlat azt mutatja hogy hatastalanok.
2020. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónapja használom és 2 hónap után látszódott a változás. Most nő ott is ahol eddig nem. Bajszomnál nem nőtt semmi előtte, most már a bajszom össze ér a pajeszommal. Úgyhogy használd nyugodtan. 22/F
2020. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3

Nem-nem :) nagyon is hatásosak!


#4

Köszönöm a választ! :) ki fogom próbálni az biztos.

2020. márc. 20. 00:18
 6/11 anonim válasza:
100%
Hello ! Nekem is bevállt . Ajánlom , hogy ebayről szerezd be , ott sokkal ollcsóbb .
2020. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bejött nekem is. Igaz, hogy 8 hónapja használom és most fejezem be. Nem mertem abbahagyni míg meg nem erősödtek rendesen a szőr szálak.
2020. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Na használ valamit? Ha igen akkor érdekelnének tapasztalatok
2020. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Én azt tudom mondani, hogy mindenképp használt. Nekem ott is elkezdtek most növekedni szőrszálak az arcomon, ahol eddig még soha.


Mindenképpen ajánlom!

2020. ápr. 3. 00:41
 10/11 anonim válasza:

#9

Szia!


Így 1 év elteltével mi a tapasztalatod? Továbbra is ajánlanád?

2021. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!