Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szépségideál változásáról...

A szépségideál változásáról kell írnom egy 12 oldalas dolgozatot. A 'miért választottam ezt a témakört? " kérdésre viszont nem tudok egy oldalas választ írni. Segítenének?

Figyelt kérdés
Azt csak nem írhatom hogy mind közül ez volt a legkönnyebb.

2020. márc. 20. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon érdekesnek tartom, hogy csak az elmúlt 100 évet nézve is mennyit változott a szépségideal, a kinézett amiért a nők bármit megtettek volna, pár évvel később már viccesnek hatott. Hol a kerek formák, hol a darázsderek volt divat egy évben meg a borotvált ma már a vastag szemöldökét járnak a nők kozmetikushoz. Tegnap meg legyél olyan mint a címlap lányok ma már fogadd el magad.
2020. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok ezt kellene meg cifrazni szerintem és kész az egy oldal.
2020. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most tényleg nagyon sokat segítettél nekem! Ment a zöld kéz! ^^
2020. márc. 20. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Éppenséggel beleírhatod, hogy könnyûnek gondoltad a feladatot. Le van szûkítve a téma földrajzilag vagy idôben? Mert az egész emberiségtörténet szépségideáljai az egész bolygón inkább 12 ezer oldalas tanulmány lenne, semmint 12.
2020. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- érdekel a téma/az iparban szeretnél elhelyezkedni

- szeretnéd bemutatni, milyen hatássaal van/volt az emberekre


ez a kettő ugrott be :D

2020. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!