Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kell mindig azzal...

Miért kell mindig azzal csesztetni, hogy vékony vagyok?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, 158 cm, 46 kg. Állandóan b*sztatnak a rokonságban, hogy túl vékony vagyok. Kondis edzést csinálok, szóval azért formás a lábam, fenekem, van mellem is(75B), mégis mindig valaki szóbahozza. Nem értik meg, hogy ilyen alkat vagyok, hiába eszek sokat. Már annyira nincs önbizalmam, hogy pasizni sincs kedvem, úgyis biztos túl vékonynak tartanának(most 1 hónapja vagyok szingli, az előző barátomnak tetszettem így, de már nem tudom mit higgyek..).


Aki még vékony, ti hogy birkóztok meg a cseszegetéssel? Miért nem lehet felfogni, hogy ez nagyon bántó? Hátrány szokott lenni pasizásnál az alakotok?



2020. márc. 20. 19:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
27%
Küldj egész alakos képet.
2020. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A vélemény olyan, mint a s*gglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi máséra.

Javaslom ezen hozzáállás elsajátítását. :)

Egyébként biztos eszeveszettül vonzó lehetsz!

2020. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2

Akkor miért nem azt mondják, hogy milyen csinos vagyok? Miért kell mindig csak a rosszat hangoztatni? A testverem duci, őt meg azzal csesztetik..na akkor ezek szerint semmi nem jó?

2020. márc. 20. 19:28
 4/15 anonim ***** válasza:

Mert ezt figyelik,és irigyek rád.

Amúgy csak akkor, ha nem vagy amúgy csupa csontésbőr, hanem csak ilyen alkat vagy; de tehát nem vagy anorexiás mondjuk , hanem pont annyira vagy vékony, karcsú, amilyen az öröklött alkatod, de amúgy eszel rendesen, és nem nézel ki rosszul.

2020. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szrd le őket, attól hogy a vér közös, nem kötelező hogy törődj velük. engem se tud vagy tíz éve úgy átölelni anya, hogy ne tegyen azonnal megjegyzést a súlyomra(én is elég vékony vagyok). nem gáz, találtam magamnak másokat, felépítettem magamnak barátokból egy olyan kört, akik megölelnek, megdicsérnek, feltétel nélkül fogadnak el úgy ahogy vagyok, akik növelik az önbizalmam, és ahányszor eltévelygek az önszeretet vagy mi az isten útjáról (pl. miután a családommal kell találkoznom) visszarugdosnak a helyes ösvényre. ha semmire nem jók a rokonaid, nem kell hogy legyenek rokonaid.
2020. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 opened paradise ***** válasza:

Ne nekik akarj tetszeni. Csak magadnak, meg a barátodnak (ha lesz).

Gondolom az exed se ezért szakított veled.


Amúgy nekik is megmondhatod, hogy ezekre nem vagy kíváncsi. Hiába rokon, azokat is el lehet küldeni a pics...

2020. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Ne foglalkozz velük. Teljesen rendben van az alakod.

Én 159 centi és 47 kg vagyok, vékony, enyhén izmos. Engem a rokonok soha nem csesztetnek ilyennel. Sajnos a rokonainkat nem választhatjuk meg.


Találj ki valami frappáns szöveget, amivel vissza tudsz vágni nekik, hogy leszálljanak végre rólad.

2020. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hasonló paramétereim voltak nekem is, es egész életemben vékony voltam, ezért folyton azt kellett hallgatnom milyen sovány vagyok, lehet h gilisztás és egyebek. Igazából sosem bántott, mert ebbe a bánásmódba születtem :D az utóbbi 2 évben felszedtem néhány kilót, még mindig vékony vagyok, de azért látszik rajtam, hogy híztam, találtak mást amivel a talalkozasokkor cseszegetnek. Szóval tegyél a véleményukre magasról. Nehogy rosszul érezd magad, biztos nagyon csinos vagy, semmiféle hátrányt nem okoz a pasizasban, verd ki a fejedbol.
2020. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, a srácok imádják a vékony alkatot.
2020. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert irígyek!
2020. márc. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!