Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz, hogy nagyrés...

Szerintetek igaz, hogy nagyrészt a pisze orr tesz széppé egy női arcot?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy filmekben sem szerepeltetnek soha csúnya orrú nőt, legalábbis nem főszerepet kap.

2020. márc. 21. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Én ismertem olyan csajt akinek nem pisze orra volt, mégis szép volt.


Azért van pár bazilika kilincs orrú színésznő is.

2020. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Ez a nyugati világnak a szépségideálja, egyáltalán nem jelenti azt, hogy valóban ez a szép. Láttam én már annyira durván pisze orrot, hogy egyáltalán nem volt se szép, se aranyos, inkább olyan idétlen kismalac hatást keltett. Pl ázsiai (arab,perzsa, török, indiai stb) nôknél a hosszabb, nem pisze orr a jellemzô meg a megszokott. Én olyan orrot szeretnék inkább.

De egyébként sokféle színész van, nyilván nem csak kisorrú.

2020. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Te a turcsi orra gondolsz akkor, ami nem pisze, hanem turcsi :D Nézd csak meg pl Josephine Langfordot, vagy Palvin Barbit, szerintem ezek a nők nagy görbe orral soha nem futottak volna be, a pisze orruk nagyban közrejátszik, hogy szépnek látjuk őket.

2020. márc. 22. 07:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. Cukivá teszi az arcot, mint a babáknak.
2020. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pisze meg nem pisze orr is lehet szép. Nekem előbbi van, utálom, jellegtelen, semmilyen, sztem turcsi is. Bàrmikor cserélnék a barátnőmmel, akinek nagyobb, kicsit görbe. Persze ő meg azt utálja :D
2020. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!