Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy fiús lányból...

Hogy lehet egy fiús lányból csinos, nőies lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért kérem a segítségeteket, mert van egy lány aki nagyon hajt a barátomra, valamint most még a barátom exe is újra felbukkant.

Én alapvetően elég fiús vagyok. Deszkázok, nem sminkelek, egyszerű ruhákat hordok.

Bízok a barátomban, viszont én rettentően féltékeny vagyok. Szerintem kevésbé lennék féltékeny ha előhoznam magamból a nőies, szép oldalamat.

Szóval kérlek segítsetek! Milyen termékeket használtok, mit sportóltok, hogy nőies alakotok legyen, hogyan sminkeltek stb. Barmilyen tanácsot szívesen hallgatok!

Köszönöm előre is ^^



2020. márc. 23. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Hogy nézel ki?

Milyen a hajszíned? Illetve milyen az öltözködési stílusod? Szívesen segítek, ha szeretnél írhatsz privátban is.

2020. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
156cm magas vagyok. Karamell bőr, egyenes fekete haj, szemuveg. Az oltozkodesemen teljesen valtoztatni szeretnek.
2020. márc. 23. 20:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogyan öltözködsz?

Tudsz linkelni olyan képet ami kb a te jelenlegi stílusod mutatja?

2020. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
74%
Abba nem gondoltál bele, hogy a barátod nem azokkal a lányokkal van, hanem veled és akkor is ilyen voltál, mikor összejöttetek?
2020. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Pinteresten tök jó ötletek szoktak lenni, deeeeeee az ilyen változtatásokat beszéld meg a pasiddal o.o
2020. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
A barátod azért jött össze veled, mert így tetszettél meg neki. Nem a többi lányos lánnyal jött össze, hanem veled. Van benned valami, ami tetszik a barátodnak és ezért választott inkább téged. Sokkal nagyobb sikere van egy olyan lánynak/nőnek aki önazonos, mint azoknak akik görcsösen próbálnak megfelelni bizonyos elvárásnak. Maradj ilyen amilyen most vagy. Maradj önmagad. Nem kell változnod.
2020. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

- szolid smink, alapozó, szempillaspirál, szemöldökceruza, esetleg rúzs

- hajadon az a lényeg, hogy ápolt legyen(balzsam, pakolás, hajolaj stb)

- nőies öltözködésnél a hangsúly a színeken van, egyrészt összhangban legyenek, másrészt az alapszínek a legnyerőbbek, fekete, fehér, szürke, barna, világosabb rózsaszín vagy kék, ki kell tapasztalni, hogy neked melyik áll legjobban

- ha jó alakod van, érdemes testhezállóbb ruhákat hordanod..amúgy egyszerűbb, ha instagramon vagy pinteresten nézel képeket és aszerint vásárolsz be ruhákból :D

- sport: én személy szerint kondizok, illetve biciklizek, úszok alkalomadtán

2020. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod pont azért jött össze veled mert ilyen vagy...
2020. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Én sem értem, miért akarsz megváltozni, ha te szeretted így magad...Aztán majd ha a barátodnak nem tetszik, akkor ő lesz a gonosz.

Csak a fentieket tudom ismételni: neki így szúrtál szemet, így jött össze veled, nyilván mert tetszett neki a stílusod. Tényleg eldobnád ezt? Szerinted miért nem a lányos lányokat választotta? Szerinted nem azért, mert TE jöttél be neki deszkástól, sminketlenül, mindenestül?

Ne add fel soha önmagad!

A deszkázás mellesleg ugyanúgy sport, ha komolyan csinálod, sokat gyakorolsz.

2020. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Magyarul búzásan nezel ki!


Hát vegyél fel szűkebb testhez állóbb ruhákat ami kihangsúlyozza az alakod.

És sminkeld magad.

F

2020. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!