Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon alacsony vagyok,150 cm...

Nagyon alacsony vagyok,150 cm 19 évesen. Hasonló magasságú nők, ti ezt hogy tudtátok elfogadni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 24. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Úgy, hogy nem tudsz rajta változtatni, tehát elengeded. Illetve megtanulod, hogy tudsz a magassagodhoz előnyösen öltözni. (28N és 155 cm vagyok)
2020. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

152 cm, 18 éves vagyok.

A kamaszkorom elején utáltam, mivel ilyen darkosabb stílusom volt, és az, hogy aranyosnak neveznek irritált.


Mostmár megvagyok vele, mert a párom sokszor mondja, hogy szereti, hogy aranyos, meg hogy neki ez összességében bejön. Általa pedig könnyebb volt elfogadnom ezt magamon.

2020. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Változtatni úgy sem tudsz rajta, bosszankodni, szomorkodni ezen meg felesleges. Nézd a jó oldalát, pl bátran hordhatsz magassarkút, nem vágod bele mindenbe a fejed... :) 152cm/27N
2020. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Én is az vagyok, de emiatt utoljára általános iskolában bántottak. Az mondjuk tény, hogy a legtöbb sportban nem előny általában, de én sosem voltam nagy sportember, úgyhogy ez nem zavar.

Azon sem bosszankodom, ha cukiznak, aranyosoznak, inkább örülök, hogy annak tartanak :) (ha a jelleme nem az valakinek, úgyis visszaszívják ezt, ha meg igen, akkor nem tudom, miért kell ezen megsértődni sokaknak)

Öltözködés persze nem olyan egyszerű az esetünkben, de nem lehetetlen. Nyugodtan hordhatsz pl miniruhának árult darabokat, nem lesz közönséges, a szoknya hosszával sem kell annyit szenvedni (de nem is fog bokáig érni az, aminek térdig kellene, nyugi, lehet találni megfelelőt). Felvehetsz akármekkora magassarkút is, nem leszel nagyobb a pasidnál. Alacsony és magas fiú is illik hozzád, biztosan nem leszel zavarban, hogy lenézel rá :D (persze vannak magas lányok is, akiknek ez nem gond, sztem ez is tök jó). Elférsz bármilyen kicsi kocsi hátsó ülésén, nem vered be a fejed sehova stb stb.


Nem azt akarom kihozni, hogy ennek a termetnek nincs semmi hátránya, mert van ám nem is egy, de a pozitív végét kell megfogni a dolgoknak. Úgy vettem észre, hogy sajnos sok kicsi lány csak a rosszat szajkózza folyton, negatívkodik, pedig ettől még nem nőtt meg senki. A hangulata ellenben jól leromlik meg rossz lesz a kisugárzása. Erre meg nincs szükség.

Ismerek egy nőt, aki még nálam is kisebb, max 145 cm lehet, ehhez képest főpincérnő meg vezető recepciós volt a Hiltonban Angliában huszonévesen. Szóval a termet nem függ össze a megbecsüléssel sem.


Fel a fejjel :)

20/L/150 cm

2020. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az volt kamaszkoromban (is) a tapasztalatom, hogy sokkal jobban szerették a srácok az alacsony lányokat. Értem is oda volt az első szerelmem, aki 189 centi volt :D, így ezzel meg is alapozta nekem, hogy soha nem éreztem rosszul magam miatta.

Felesleges is lett volna, hisz ez olyan, amin az ember nem tud változtatni.

2020. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!