Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen alap kellékek kellenek...

Milyen alap kellékek kellenek otthonra műköröm építéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy ismerősöm aki azt mondta szívesen megtanítana kormozni csak vegyem meg hozza a dolgokat.

Valaki tudna esetleg segíteni, hogy mik azok amik feltétlen szükségesek?

Már próbáltam utánanézni de nem igazán ertem mi a különbség pl a színes zsele és építő zsele kozott😅

Kérek mindenkit, hogy normális válaszokat írjatok!



2020. márc. 26. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Lepontozhatsz, de akkor is... ha valaki elvállalja, hogy megtanít körmözni, akkor ahhoz az is hozzá tartozik, hogy elmondja miket kell megvenned. Megismerteti az anyagokat első körben! Hiszen az is hozzá tartozik. Úgy nem lehet elkezdeni, hogy azt sem tudod mi micsoda, miért kell használni, mire és hogyan, csak egymás után felkened az anyagokat. Ez nem így működik.

Merem feltételezni, hogy körmös az illető. Így tud ajánlani neki bevált anyagokat, eszközöket.

2020. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Én a brillbird alapcsomagját vettem, abban minden van. YouTube - on vannak videók, hogyan kell használni őket. Nem nagy dolog, ne izgulj. Én tanfolyam nélkül csinálom magamnak és közeli ismerőseimnek, évek óta :) minden rendben van. Ne hallgass az itt magyarázó körmös tanfolyammal rendelkezőkre, csak féltik a vendégkörüket, a körmözés bárki által elsajátítható, egyáltalán nem szükséges semmi szakmai tudás. Csak gyakorlás. Hajrá, menni fog!
2020. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kettes! Nem tudom mi rosszat “magyaráztam”! Én is körmös mellett tanultam, egyéni tanfolyamon! (Kaptam róla papírt, de ez mellékes). Nekem érdekes adott egy listát, hogy mit vegyek, nem idegenektől kellett kérdezgetnem!

Ha tényleg megtanítja neki valaki, akkor azt is mondja meg, mit vegyen!

Ha meg nem, akkor meg felesleges ez a körítés, anonim oldal, miért nem lehet azt írni, hogy youtube videók alapján akarja megtanulni?

A többiről inkább nem írom le a véleményem🙄

2020. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Egyesnek igaza van. Azt vedd meg, amit az ismerősöd ajánl.
2020. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából igazad van:) anonym oldal nyilván lemertem volna írni ha YouTube-ról akarok tanulni de nem így van. Ha akarod elhiszed ha akarod nem.

Amúgy csak azért nem szimpatikus a válaszod mert többször írtál csak nem a kérdésemre a választ. Ebből látom, hogy csak nincs jobb dolgod mint a kérdésem alatt okoskodni. Ne érts félre kérlek mert nem lett volna vele semmi bajom, oke leírtad hogy nem fogod elmondani miket kell vennem majd az ismerősöm megmondja, de utána visszajöttél és még mindig nem a kérdésemre válaszolva belekotottel a 2. válaszoloba.

Csak szerettem volna tudni miket kell majd vennem, nem olyan nagy baj ez szerintem.


#2. Koszonom a válaszod!

2020. márc. 26. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én kötöttem bele??? Szerintem ő írta, hogy “magyarázok”.

Inkább csak nem akarod elfogadni a válaszom!

De komolyan még mindig nem írtad, hogy miért nem kérdezed meg azt, aki megtanít?

2020. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megfogom kérdezni ne aggódj!

Nyáron lesz rá ideje, addig gondoltam csak megkérdezem itt. Elnézést, hogy megmertem tenni...

2020. márc. 26. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

De még mindig nem érted, hogy mi a lényege annak, amit mondok!

Például.. én szinte csak crystal-al dolgozom. A többi márkát nem ismerem, csak a színes zseléket. Ha hozzám ide jönnél egy Perfect-es kezdő készlettel, nem örülnék, mert nem ismerem az anyagokat. Nem tudnám mi, hogy működik, hogyan reagálnak a különböző anyagok! Először utána kellene néznem, megismerni az adott márkát és utána tudnék vele dolgozni! Érted már miért írom, hogy azt kérdezd, aki tanít majd?

2020. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Most elvonatkoztatva attól h melyik márkát fogod használni, szerezz be egy jó led v uv , vagy kombinált lámpát, csiszológépet, a fém eszközöket, kellékeket. Aki megtanít, majd ajánl neked márkát, de egyébként érdemes kísérletezni. Én magamnak csinálom, nem vagyok körmös, nem is tervezek tanfolyamot, mert csak magamnak csinálom, de meg nem mondja senki h nem körmösnél voltam. Tényleg nem nagy ördőngősség! Sok sikert hozzá!
2020. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!