Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mennyit költötök ruhára?

Ti mennyit költötök ruhára?

Figyelt kérdés

Én havi 5-10 ezret szoktam MAX, de most tartottam egy gardróbfissítést és elúszott 70 ezer...nagyon bűntudatom van miatta, pedig szükségem volt rá. Szerintetek évente 1-2x nem olyan nagy baj ha valaki nagyobb összegért vásárol magának? Saját pénzem volt, de hatalmas bűntudatom van ha vásárlok magamnak.

18/lány


2020. márc. 26. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Húha. Változó, van hogy semmit egy hónapba, s van hogy akar 20-at is. Úgy általánosságban szerintem 5-15-ig tart a skála szükséglettől függően.
2020. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Miért nem a pasid lep meg 1-2 jobb darabbal?
2020. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van, hogy évi 30, máskor havi 30. Szükség függő.

Nagyon ritka, hogy csak úgy veszek valami "annyiraszepkell"

2020. márc. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Elég keveset, 1-2 évente egy új farmer (10.000) félévente-évente pár új póló (darabja 1.000 - 2.000 környékén), és nagyjából ennyi, ami rendszeres. Kabát, cipő, egyebek pár évente.
2020. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Ja, természetesen fehérnemű is, de az mondjuk olcsó.

2020. márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Turizok,szóval nem sokat :D Egy majdnem teljes ruhatárat hoztam össze tavaly kb. 50ből. (fehérneműt nem vennék ott,azért nem teljeset) Cipőt (nike,vans,converse) és kabátokat (szintén márkás,nike,killtec kivehető béléses stb) beleértve. Minden majdnem vadi új volt,néztem a címkéket hogy fakult-e a mosástól :D
2020. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Én ritkán vásárolok, akkor, ha valamit le kell cserélnem, mert már nagyon régi, rongyos vagy kihíztam/fogytam.

Évi 1-2 olyan cuccot veszek, amire nincs szükségem, csak tetszik, és az általában valamilyen cipő, nem ruha.


Most 8 kilóval könnyebb vagyok, mint tavaly ilyenkor, így pl. a nyári cuccaimat majd muszáj leszek leváltani, vennem kell majt pár új cuccot, inkább nadrágot, meg rövidnadrágot, a felsőket így kicsit bővebben is ugyanúgy hordom.

2020. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!