Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek molettnek, vagy...

Szerintetek molettnek, vagy átlagosnak számítok?

Figyelt kérdés

[link]


167cm/65kg



2020. márc. 26. 23:47
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
20%
Nekem már átlag feletti, közel a moletthez. Ideálom az eléggé vékony és hozzá képest igencsak vastagnak számítasz. Nem mondom vészesnek úgy általánosan, de tetszeni nem tetszik. Nem az esetem röviden. Van akinek ettől függetlenül bejön, sokan kedvelik a kicsit vastagabb alakot
2020. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
86%

A média hatása...

Aki ezt a testalkatot molettnek látja az egy idióta. Teljesen normális, egészséges testalkatod van.

2020. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
79%

Semmi baj a színeddel sem. Fehér. Egészségesebb, mintha vörös lenne a leégéstől... Most akkor az eszkimóknak szégyenkeznie kellene? Ahogy a feketével sincs baj, úgy a fehérrel sem. Ezt örökölted. Persze, a D vitamin miatt nem árt a nap (bár nem járványidőben kell járkálni kint sokat).


Helyi fogyás nincs, a hasadról nem tudsz lefogyni külön, de sportolással és helyes étkezéssel természetesen az is le fog menni. Sportból nekem a kocogás vált be legjobban a testsúlyom szabályozására, de valaki biztos mond majd okosabbat...

2020. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem normál alkat, nem kell mindenkinek csontsoványnak lennie.
2020. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
81%
Átlagos, picit husibb, de még a jó értelemben. Molettnek egyáltalán nem mondanálak :).
2020. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
84%
Atlag:)
2020. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
85%
Erre az alkatra edzeni kellene, mert jó adottságaid vannak hozzá. Szerintem nem vagy molett. Inkább átlagos. Viszont szép a formád, arányos, kicsit szálkásítanál és máris átlagon felüli alakod lenne.
2020. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
47%

Átlagos, de elhanyagolt testalkatod van. Szinte nincs is derekad mert egybefügg a nagy hasaddal.

Szerintem kezdj el edzeni és egészségesen kajálni mert ez késöbb csak rosszabb lesz

2020. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagy molett se dagadt szeresd a testedet, de ha már kerdezed attól meg szerintem átlag feletti igen és edzened kene leadni pár kilot másik párat pedig izomma formalni

Bár hozza tennem az elottem szolohoz hogy a derék vekony drága adottság nyilván ha lefogysz onnan is fogysz de ha nincs derekad nincs es kesz de így van jól !

2020. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Vekonysàga*
2020. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!