Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Saját magamnak meg tudom...

Saját magamnak meg tudom csinálni a gél lakkot?

Figyelt kérdés
Nagyon szívesen venném olyanok tapasztalatát, akik maguknak csinálják. A Crystal nailsnél láttam valami One Step otthoni gél lakk készletet. Ilyen van esetleg innen valakinek?

2020. márc. 27. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha semmi fogalmad nincs róla, hogyan kell csinálni, inkább ne kezdj bele egyelőre. Nem egy nagy őrdöngősség, de oda kell figyelni, mert még egy géllakkozás is okozhat károkat, ha nem jól van elkészítve.


Kezdőcsomagot soha nem érdemes vásárolni, mert ezekben fix, hogy valami nem lesz meg, ami szükséges éppen. Jobb ha magadnak állítod össze, és különböző webshopokból rendelsz cuccokat. A crystal géllakkjait én pont hogy utálom. Pedig nekem is van néhány, ellenben más termékeik, pl a porcelénpor meg mondjuk szuper.

Javaslom hogy nézz meg legalább 10-20 oktató videót arról hogyan csinálják.

Ha elfogadsz néhány tanácsot:

- vegyél rendes műkörmös uv vagy led lámpát, ebben rendesen àtköt az anyag (36 watt), feletsd el a gagyi 9 wattosat

- 180 grites reszelőből legalább kettőt vegyél, hamar kopnak

- leoldható top coatot válassz, mert ha nincs csiszológéped, egy rémálom lesz, mire kireszeled a színt

- ebayen vagy alin vannak nagyon jó kínai géllakkok harmadáron (3-400 ft), ha nem vagy finnyás a márkára, és nem leszel allergiás, érdemes lenne kipróbálni (csak színest) pl born pretty store, ur sugar nagyon kis pöpec márkák

- ha mégis leoldható topcoatot szeretnél, érdemes egy kis hordozható, elemes csiszológépet venni (ebayen 5-6000 ft)

Remélem tudtam segíteni, ha van kérdésed, írj nyugodtan. Tokkal vonóval, minimum 15-30 ezer lesz a kezdőszetted, márka es ár függvényében.

2020. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nem rendelős géllakkok közül melyik márkát ajánlod?
2020. márc. 27. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Perfect nails vagy silcare :)
2020. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2020. márc. 27. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
A perfect nails tényleg jó. Mielőtt belefogsz ásd bele magad a témába, nem nehéz egyébként. Én magamnak csinálom és nagyon szépen sikerül mindig. Beszereztem hozzá mindent, jó lámpa csiszólógép, reszelők, fém eszközök stb. Gél lakkokat havonta veszek, már wishről is rendeltem kíváncsiságképpen és jót küldtek, kb 600 ft ért a 8ml, azért nem mindegy. Én nagyon nem bántam meg h magamnak csinálom! Nézz utána és hajrá 😃
2020. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te reszeléssel vagy oldással távolítod el?
2020. márc. 27. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is magamnak csinálom itthon. Vettem rendes lámpát meg egy alap csiszológépet és 3 hetente újracsinálom. Én minden alapanyagból Crystal Nailst használok és maximálisan elégedett vagyok az összes termékkel. A szettet én sem ajánlom, én magamnak állítottam össze egy saját szettet, vannak youtube videók ahol tök jól elmagyarázzák (pl [link] ). Nagyjából 30-40 ezer Ft körül volt csiszológép nélkül (az + 5 ezer, Lidlben vettem) de már nem emlékszem pontosan mert egy éve vásároltam, viszont azóta csak a reszelőből kellett újat vennem meg új színeket amikor meguntam ami van.
2020. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!