Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a lány milyen magas lehet?

Ez a lány milyen magas lehet?

Figyelt kérdés

És ha én 158 cm vagyok attól még lehetek ilyen vékony?

[link]

[link]

[link]


2020. márc. 27. 21:48
 1/6 MikeS13 válasza:
83%
A karcsúság nem a magasságtól függ hanem a testalkattól. Van aki alig csinál valamit mégis vékony, a másik egy csomót dolgozik érte és mégsem éri el. Véleményem szerint egy egészséges táplálkozás-rendszeres testmozgás kombóval jó eredményt lehet elérni, plusz meg kell tanulni elfogadni magunkat, és arra fókuszálni, hogy magunkhoz képest mennyit fejlődtünk.
2020. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

nem biztos, h jó, ha ilyen vékony leszel. Ez a csaj sztem, a képeken, túl sovány.

Alkattól is függ...

2020. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Hugom is ekkora, gyönyörü, irigylesre melto homokora alakja van, pedig se nem sportol, se nem figyel az etkezesre.

Nekem meg tök dagadt a seggem 😅

2020. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Ez a lány mintha anorexiás lenne, saccra 175 centi magas lehet, és 50 kg alatti.
2020. márc. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Utolsonak dobjunk mar ossze egy szemuvegre, nagy szuksege van ra.
2020. márc. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ajtókilincsek szabványmagassága kb. 105 cm szokott lenni. Nekem is kb. eddig ér a kilincs a derekamnál, én 166 cm vagyok (mindkét dolgot most ellenőriztem le :'D). Szóval szerintem ő is egy 165-170 cm körül van, ha az első képen nincs rajta magassarkú cipő (valamiért úgy érzem, hogy ettől függetlenül magasabb nálam, szóval inkább 170 cm a tippem).
2020. márc. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!