Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. s túl szőrös lány vagyok?

S. O. s túl szőrös lány vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon durván szőrös vagyok már már 1.-ben is szőrös volt a lábam 2-3 ra meg már ojan volt mint egy szőrösebb 7.-es fiúé... A kezemen ojan helyen is szőr nő ahol nem kéne! A hátam a nyakam hátul a seggem a hasam a lábam mindenen nagyon durva!! 5 ben kezdtem kb borotválkozni most 16 vagyok
2020. márc. 28. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el orvoshoz, lehet hogy elküld endokrinológushoz, aki a hormonokkal kapcsolatos dolgokkal foglalkozik. Hátha ő tud rajtad segíteni.
2020. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el mindenképpen endokrinológushoz! Lehet valami a hormonokkal nincs rendben.
2020. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel mijen orvoshoz kell menni először? Nő gyógyász?
2020. márc. 28. 23:25
 4/6 anonim válasza:
85%
Kétszer írták le neked Kérdező. Menj oda!
2020. márc. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnézetheted magad endokrinológussal,mint írták,de csodákra ne számíts. Megtalálják az okot,de a meglévő szőr már meg is marad,esetleg nem szőrösödsz tovább. Én végigcsináltam és a gyógyszerkúra alatt bizonyos helyeken,pl.arc,mellem közt, pihés lett a szőr,de a kúra abbahagyása után kb.fél évvel ugyanúgy visszaerősödött és a lábon,karon semmit sem változott. Persze az is lehet,másnak mások a tapasztalatai. L.
2020. márc. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdemes kivizsgáltatni, de lehet csak genetika is. Én is nagyon szőrös vagyok, de szerencsére szőke így nem feltűnő
2020. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!