Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nagy orrú...

Szerintetek egy nagy orrú lány is lehet szép?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat ront ez az összképen?

Eléggé nagy az orrom és nem csak úgy kitalálom hanem tényleg. Nem görbe vagy ilyenek, csak szemből széles oldalról kicsit hosszú. Sokat aggódok emiatt. Szóval szerintetek lehet szép egy lány nagy orral?


16/L



2020. márc. 31. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Engem nem zavarna.
2020. márc. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Persze.
2020. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem igen, persze. Most nem egy dolog határozza csak meg a szépséget. Meg sokszor előfordul, hogy pl. valakinek nem "jó" az orra, de az összkép tök jó, és már fura lenne egy másmilyen orral. Szóval ne aggódj emiatt, nem befolyásolja. :)
2020. márc. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Igen!
2020. márc. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Kizart
2020. márc. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ismerek is ilyet. Akkora orra van, mint a bazilika kilincs, ha esik az esső és közel állsz hozzá nem ázol meg stb stb... Tényleg nagy orra van és gyönyörű amúgy és semmit nem ront az összképen, kissebb orral el se tudnám képzelni.
2020. márc. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%

A fitos orrokat szeretem, de volt csaj aki nagy orrával együtt bűvölt el.

Attól függ jó e az öszhatás.

Küldj képet és megmondom szépvagy e avagy sem.

2020. márc. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is nagy az orrom férfiként, egy ideig zavart is csak aztán később rájöttem az előnyére, egyszerre két nőt tudok kielégíteni.

F

2020. márc. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Szia! Én is lány vagyok, és nekem is óriási orrom van (olyan sasorr szerű, mint Dancsó Péternek). Engem is nagyon zavar, nem szeretem ha oldalról fotóznak, ráadásul nekem még orrsövényferdülésem is van. (Néha poénkodunk is vele, hogy lehet, hogy titokban zsidó vagyok :D)

Sokszor nézegetek előtte-utána képeket orrműtét után, mert tényleg elgondolkoztam rajta, hogy megcsináltatom.

De mostanában nagyon sok nagy orrú YouTubert/színésznőt láttam, és azt vettem észre hogy gyönyörűek - nem a nagy orr ellenére, hanem azzal együtt.

Itt van pár, szerintem egytől egyig nagyon szépek:

[link] (Clémence Poésy)

[link] (Lea Michele)

[link] (Maddie Lymburner)

[link] (Anne Hathaway)


Szóval átérzem a helyzeted, de ahogy észrevettem, általában ez saját magunkat jobban zavar, mint az "ismerőseinket". :)

20L

2020. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
A linken szereplő kislányok orrát a fagyis nem tenné tele egy ezresből.
2020. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!