Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnék a...

MoonlightRéka kérdése:

Fiúk! Nektek bejönnék a leírás alapján?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedni szeretnék csak érdekel kinek mennyire jönnék be.

Szóval: 172 cm vagyok és 63.5 kg.

Bmi:21.3

Méreteim:79-67-93

Hosszú vékony lábaim vannak( de nem az a modellvékonyságú,hanem egy picit izmosabb.

Barna hajam és nagy barna szemem van,hosszú sötét szempilláim.(de ez gondolom nem annyira számít) Elég sokan megdícsérték már hogy szép az arcom. És nem nagyon szoktam sminkelni szinte soha. A körmöket sem festem.

Tudom hogy a belső is számít de légyszi azt mondjátok hogy csak a külső alapján tetszenék e? Vagy van olyan ami miatt nem,akkor kérlek írjátok meg mi az.

Köszönöm😀.



2020. ápr. 1. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
De a szempilla is számít, az összhatás szerintem a lényeg. A leírtak alapján azt mondom hogy bejönnél, de még van 1000 dolog ami dönt. Így nem túl hiteles a válasz
2020. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Ezalapján nekem bejössz, bár a számok önmagukban nem érnek sokat, mivel fontos az illető testtartása, az arc szimmetriája, mellek, fenék, stb. Ezeket nem említetted, szóval passz. Ha csak a számokat nézzük, akkor, mint mondtam, nekem tetszel.
2020. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
A külső alapján álomnő vagy.
2020. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Bírom az ilyen kérdéseket.

Vannak ezek az "alapok", mint a szemszín, hajszín, meg a méreteid. A méreteidet most hagyjuk... Ha leírom, hogy nekem is barna a szemem és barna a hajam, akkor ugyanúgy nézünk ki?

Miért alacsonyodsz le arra a szinte, hogy idegenektől vársz elismerést egy snassz leírás alapján? Ennyire nincs önbizalmad vagy várod a privátokat?

2020. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

Gondolom kislány lehetsz még,hogy ennyire megszeretnél idegeneknek felelni illetve függeni a véleményüktől, mert idősebb korban már az ember leszharja,hogy kinek mi a vélemėnye.

Én is így teszek negyven felett, főleg a nőkkel, miután megismertem a lelkivilágukat, és tudom ,hogy egyszer azért sėrtődnek meg mert őszintén megmondod nekik,hogy pl.: nagyon tetszik a csipkebugyi , akkor ronda perverz fétises vagy, most meg te is jössz kicsikarni véleményt , aztán ha valaki ajánlatot tesz ezek után akkor büdös rámenős szemét lesz.

Na, ezért útálom a nőket és kerülöm ahol csak tudom őket!

2020. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezek semmitmondó adatok voltak,mint már előttem is írták ez a barna a hajam dolog tök jó,csak rajtad kívül több ezer embernek barna a haja és mégsem néztek ki ugynaugy.
2020. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

#4 Csak ismételni tudnálak, egyetértek azzal amit írtál.


Kérdező, a húgom is megfelel ennek a leírásnak, meg még rajta kívül rengeteg csaj, ebből nehéz lenne eldönteni hogy milyen vagy. Egyébként nekem kicsit beképzeltnek tűnik ez a szép arcom van hosszú szempillám izmos lábam stb., így nekem nem jössz be.

F28

2020. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!