Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szóltok ha egy...

Lányok! Mit szóltok ha egy férfi gyantazza a lábát, karját, szedi a szemöldökét és mindkét fülében fülbevalót hord?

Figyelt kérdés
Férfi láb gyanta, férfi fülbevaló
2020. ápr. 4. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Ez már számomra az a szint, ami sok. Nem magamat akarom látni, mikor a másikra nézek.
2020. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Nein, danke schön.
2020. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Sok
2020. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Számomra a fülbevaló tök okés, meg a szemöldökszedéssel sincs bajom. Vagyis attól függ. Ha nagyon dús, és "hülyén" néz ki, akkor okés, ha egy kicsit megigazítja. Viszont ha ilyen kis vékony vacakra szedi ki, az nem. Viszont pl. a karomon a szőrt én nem szedem le, és lány vagyok. Persze oké, kinek mi, viszont szerintem az már túl sok. Meg a láb is.
2020. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Én ha ilyet látnék egy férfin azt gondolnám, hogy meleg és ennyi.
2020. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Ez túlzás
2020. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha neki így jó, egészségére, engem nem érdekel, hogy miért csinálja. De párkeresési téren egyáltalán nem vonz, sőt.
2020. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tartom túl férfiasnak... A szemöldökszedés bizonyos szintig oké, a fülbevaló is (bár inkább egy fülben), a többi már sok.
2020. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha így érzi jól magát egy férfi, tegye. De ne csodálkozzon, hogy a nők csak barátkozni akarnak vele.

21/L

2020. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Instagramon láttam régebben egy srácot, akinek nem volt szőrös se a keze, se a lába és ettől függetlenül még nagyon jól nézett ki.:D Van az a szint, ahol ez eltörpül.
2020. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!